Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 16:23:19

Гороскоп на наступний тиждень

17.06.2012   15:50Агенцiя

Початок тижня буде невиразним і суперечливим, а основний фон - слабо напруженим. Розраховувати на реальні рухи в справах не варто, швидше за все понеділок і вівторок пройдуть у боротьбі з дрібницями і нескінченними узгодженнями рутинних питань. Найбільш напруженими днями цього тижня виявляться середа і четвер, в ці дні важко буде знаходити взаєморозуміння і нормально спілкуватися, а також в ці дні у багатьох буде проявлятися нетерплячість і навіть нетерпимість. У вихідні ситуація може бути сприятливою для формування надій на майбутні поліпшення і заспокійливих інформаційних вбросів. Однак в ці дні варто вірити тільки фактам, реальним цифрам і документам.

Oвен. Майбутнiй тиждень стане для вас ви­пробовуванням iз багатьох питань, причому домашнi проблеми вийдуть на перший план. Не кидайте слiв на вiтер i не забувайте про обов’язки.

Телець. Зiрки обiцяють вам вдалий i насичений тиждень. Вiрогiдно, що у вас з’явиться можливiсть проявити свої лiдерськi якостi та органiзаторський талант.

Близнюки. Звернiть увагу на свiжi iдеї, вони можуть надихнути вас на новi вiдкриття i досягнення. Наприкiнцi тижня зiрки радять присвятити себе домашнiм справам.

Рак. У першiй половинi тижня сприятливий перiод для вирiшення побутових питань, облаштування будинку. Справи родичiв виявляться на першому планi, будьте готовi жертвувати вiльним часом.

Лев. Присвятiть сили досягненню задуманого. Вiрогiдно, що зараз вашої допомоги потребує дехто з колег. Вихiднi — чудовий час для змiни iнтер’єру вашої оселi.

Діва. Якщо ви вiдчуваєте, що готовi до нових подвигiв у будь–якiй сферi життя, то приступайте до них при першiй же можливостi. У службових справах доведеться повернутися до вирiшення забутих питань.

Терези. У першiй половинi тижня можлива апатiя i хандра, що часто трапляється, коли енергiї не вистачає. Не плануйте складних справ i придiліть увагу улюбленим заняттям.

Скорпіон. У понедiлок вашi плани можуть змiнитися з точнiстю до навпаки. На перший план вийдуть проблеми i люди, про яких ви недавно й не знали. Наприкiнцi тижня ви залишитеся задоволенi собою.

Стрілець. У серединi тижня ви впевнитеся, що все нове — добре забуте старе. У цей час можуть повторитися пройденi уроки життя. Ви зустрiнете давнiх знайомих. Вихiднi проведiть iз родиною.

Козеріг. Для вас тиждень буде по–справжньо­му спекотний. Стосуватиметься це, в першу чергу, службових справ. Зараз робота приверне всю вашу увагу. У досягненнi цiлей будьте наполегливi.

Водолій. Першу половину тижня ви займатиметеся робочими проблемами, доведеться навiть скористатися сторонньою допомогою. Зараз ви спроможнi на рiзкi й не дуже результативнi дiї. Не забувайте, що краще сiм разiв вiдмiряти, а вже потiм раз вiдрiзати.

Риби. У вас з’явиться можливiсть поїхати у вiдпустку. Але спочатку завершiть те, що почали. З четверга удача буде знову на вашому боцi. Ви зможете здiйснити те, що запланували ранiше.

інша версія:

ОВНИ, життєвий ландшафт дуже мінливий, але вам це до снаги, зміна обстановки, спілкування з цікавим оточенням чудово стимулює життєвий тонус, заряджає позитивними емоціями. З минулого повернуться давні знайомі, воскреснуть романтичні звязки, і не випадково (у Всесвіті все підпорядковано), а з метою кармічних відпрацювань. Рухайтеся, мандруйте, живіть тут і зараз, не задумуючись, що буде завтра, майбутнє само за себе поклопочеться. Амурні захоплення це добре, однак всередині має бути моральна пружина -- жорсткий контролер, аби ви не наробили дурниць й зберегли шлюбний союз, інакше доля вам цього не простить.

ТЕЛЬЦІ, репертуар «хочу» доведеться обновити, те що хвилювало вчора , нині має відійти на задній план, доля закликає до модернізації бажань для вашого ж блага у майбутньому: в сімї, роботі, здоровї. Залежність від власних потягів є згубною, тільки гармонія інтересів з оточенням є плідною, Чиніть благородно, аби всім було добре і не смійте нікого примушувати танцювати під дудку егоїстичних інстинктів, тоді протягом року (до липня 2013р.) Творець вам гарантує матеріальне процвітання!

БЛИЗНЯТА, змініть себе і зміниться навколишній світ! Криза на внутрішньому рівні загрожує муками переживань, прощанням з минулим, однак нічого не вдієш, духовне відродження потребує колосальних ресурсів, зате результати перевершать всі сподівання! Оновлений харизматичний імідж -- ось приз Небес, який судилося отримати особам, що натхненно попрацювали над собою і тепер протягом року тріумфально рухатимуться до поставленої мети, взявши на озброєння найкращий досвід із минулого.

РАКИ, сидіти у вязниці кармічних обставин та битися, як риба об лід, через жорсткі обмеження бажань часу лишилося обмаль. Терпіть, не бунтуйте, за смиренну жертовність будете нагороджені, таємні високі покровителі не залишать (то Божий промисел) і ви зможете, вільно розправивши крила, випурхнути з рабства на свободу і успішно «вальсувати» під мелодію заповітних бажань.

ЛЕВАМ доведеться зробити корекцію майбутнього, внести поправки у намічені раніш плани, проте не самотужки, а з допомогою вірних товаришів. Дружба це святе! Якщо у вашому життєвому полі є високодуховні, добрі серцем, фахово компетентні побратими, це чудово, в їхній аурі ви зміните себе на краще і зможете скористатися колективним ресурсом заради реалізації намічених планів. До липня 2013р. друзі та кохані є транслятором удачі, а особливо впливовий друг-коханець в одному амплуа.

ДІВИ, процес «перезавантаження» в професійній сфері вступає в завершальну фазу, ви на зміни в карєрі приречені (йшли до цього майже півтора роки) і міняти вже щось пізно. Не впадайте у розпач, так треба, доля справедливо розставить все по своїм місцям. Зрештою внаслідок кадрових ротацій обіймете посаду ( та отримаєте нового шефа), яка вам потрібна, а коли доведеться перекваліфікуватися -- ще краще, значить давня професія себе вичерпала і заважає фаховій еволюції та реалізації природних обдарувань.

ТЕРЕЗИ, події тижня стануть кардинальним поворотом в таємних професійних справах, їх доведеться оприлюднити і задати потужний стартовий імпульс. Щиросердечне ставлення до колег та керівного персоналу укріпить ваші дружні лави і стане запорукою карєного росту. Розпочалася фортунна річна смуга, коли поталанить проявити свій геній в сфері генерації різноманітних високиїх ідей, ви будете затребувані соціумом і зможете успішно реалізувати Божественні задуми.

СКОРПІОНИ, компроміс інтересів та запитів -- це святая- святих в стосунках з людьми, знайте: що хоче ваш партнер (діловий, шлюбний) -- того хоче Бог! Докладіть максимум зусиль, аби всі, з ким звела доля, були задоволені, поділіться останнім і матимете все, що визначено: взаємну любов, гроші, карєру, здоровя, авторитет. На чуже не зазіхайте, то від лукавого, нікому не заздріть, а «переплавте» в собі меркантильний прагматизм в благодатну щедрість!

СТРІЛЬЦІ, тема партнерських взаємин є найактуальнішою і потребує трансформаційних змін. Про самостійність забудьте, вам слід створити міцний союз (діловий, подружній), однак міняти на переправі коней доля забороняє, якщо замислили розлучитися -- женіть геть ті навязливі думки! Вас обєднають спільна ціль, духовні та матеріальні інтереси, неодмінно знайдіть той рятівний «цемент» і союз, що дихає на ладан, отримає нове дихання. Ви здатні зробити обранця щасливим, це наказ Всевишнього до липня 2013р.

КОЗОРОГИ, в службовому мікрокліматі намічаються зміни, що згодом позначиться на карєрних справах. Постарайтеся гармонійно вписатися в посадову ієрархію, ви залежні від роботодавців і маєте, забувши про амбіції, у всьому демонструвати своє сумлінне ставлення до обовязків, організованість, інтелектуальний геній та професійну досконалість. Не пручайтеся, коли на вас звалюють додаткові трудові повноваження, це велике благо, осилите і станете авторитетним спеціалістом широкого профілю. Задоволення від роботи проллється бальзамом на душу і сцілить від хронічних болячок.

ВОДОЛІЇ, в звязку зі зміною життєвих декорацій вам доведеться перевтілитися в іншу роль, стати одночасно актором і режисером сцеріїв подій. Забудьте про гнітючі проблеми, життя це не каторга, а цікава захоплююча гра, де маєте отримувати насолоду і ощасливлювати інших! Творіть, кохайтеся, розважайтеся, до липня 2013р. ви пестун Небес і улюбленець протилежної статі, якому повертаються з лихвою зароблені раніш подарунки.

РИБИ, внутрішні устремління різко міняються, атмосфера в сімї має надзвичайний вплив на ваш духовний розвиток, буде надійний домашній тил -- тоді за майбутнє можна не переживати. Апелюйте до родового коріння, шануйте істроричні, національні та культурні традиції, нині риси, успадковані від предків, яскраво активізувалися, тому бажано відвідати рідний край, місце, де ви народилися є живильним духовним джерелом, реставрувати стосунки «батьки-діти», відновти кровні стосунки з далекими родичами. До липня 2013р. очікуйте поповнення в сімї, це не випадково, а відбувається по Божому благословінню.

kreschatic.kiev.ua, umoloda.kiev.ua, pro-gnosis.ru

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.