Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 00:00:43

Коштів на оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей стало більше

15.06.2012   16:45Агенцiя

15 червня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому було розглянуто наступні питання: “Про внесення змін до бюджету Чернігівського обласного відділення Фонду на 2012 рік в розрізі робочих органів відділення”,

“Про внесення змін до програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2012 рік”, “Про внесення змін до постанови правління обласного відділення Фонду від 04.05.2012 № 12 “Про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році” та “Про Заходи Чернігівського обласного відділення Фонду щодо економного та раціонального використання коштів Фонду”.

Зокрема, на засіданні зазначалося, що рішенням правління Фонду від 17 травня поточного року переглянуто бюджет Фонду на 2012 рік. По статті “Оздоровчі заходи” обласному відділенню додатково виділено 9 млн. 168 тис. грн., а саме, збільшено на 8 млн. 168 тис. грн. санаторно-курортне лікування та на 1 млн. грн. часткове фінансування оздоровлення дітей.

Загальне фінансування на придбання путівок на 2012 рік (із внесеними змінами) складає 25 млн. 309 тис. грн., що на 1 млн. 834 тис. грн. більше ніж у 2010 році (23 млн. 475 тис. грн.). Враховуючи додаткове замовлення на путівки, очікувана кількість путівок становитиме 4664 .

На фінансування оздоровлення дітей влітку поточного року загалом направляється 7 млн. 300 тис. грн., з яких:
– через міську та міжрайонні виконавчі дирекції – 5 млн. 410 тис. грн.;
– через організації професійних спілок, що організовують оздоровлення дітей і самостійно закуповують путівки безпосередньо в дитячих закладах оздоровлення – 1 млн. 890 тис. грн.

Головне завдання – збільшити кількість оздоровлених дітей за участю коштів Фонду, не допустити зменшення їх кількості у порівнянні з минулим роком.
Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».