Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 05:43:46

Коштів на оздоровлення застрахованих осіб і членів їх сімей стало більше

15.06.2012   16:45Агенцiя

15 червня 2012 року, у м. Чернігові, відбулося позачергове засідання правління обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, на якому було розглянуто наступні питання: “Про внесення змін до бюджету Чернігівського обласного відділення Фонду на 2012 рік в розрізі робочих органів відділення”,

“Про внесення змін до програми щодо відновлення здоров’я застрахованих осіб і членів їх сімей та її кошторису на 2012 рік”, “Про внесення змін до постанови правління обласного відділення Фонду від 04.05.2012 № 12 “Про фінансування оздоровлення дітей у дитячих закладах оздоровлення за рахунок коштів Фонду в 2012 році” та “Про Заходи Чернігівського обласного відділення Фонду щодо економного та раціонального використання коштів Фонду”.

Зокрема, на засіданні зазначалося, що рішенням правління Фонду від 17 травня поточного року переглянуто бюджет Фонду на 2012 рік. По статті “Оздоровчі заходи” обласному відділенню додатково виділено 9 млн. 168 тис. грн., а саме, збільшено на 8 млн. 168 тис. грн. санаторно-курортне лікування та на 1 млн. грн. часткове фінансування оздоровлення дітей.

Загальне фінансування на придбання путівок на 2012 рік (із внесеними змінами) складає 25 млн. 309 тис. грн., що на 1 млн. 834 тис. грн. більше ніж у 2010 році (23 млн. 475 тис. грн.). Враховуючи додаткове замовлення на путівки, очікувана кількість путівок становитиме 4664 .

На фінансування оздоровлення дітей влітку поточного року загалом направляється 7 млн. 300 тис. грн., з яких:
– через міську та міжрайонні виконавчі дирекції – 5 млн. 410 тис. грн.;
– через організації професійних спілок, що організовують оздоровлення дітей і самостійно закуповують путівки безпосередньо в дитячих закладах оздоровлення – 1 млн. 890 тис. грн.

Головне завдання – збільшити кількість оздоровлених дітей за участю коштів Фонду, не допустити зменшення їх кількості у порівнянні з минулим роком.
Провів засідання голова правління обласного відділення Фонду В.П. Попов.

Прес-служба виконавчої дирекції обласного відділення Фонду

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ