8 червня - Міжнародний день домогосподарки і домохазяїна
Це, ще неофіційне свято присвячено всім, хто сидить удома і піклується про благополуччя сім’ї. Відзначається 8-го червня.
Величезна праця, що часом непомітна, але без якої неможливий сімейний затишок, можна сміливо порівняти з працею сталевара чи шахтаря, інженера або менеджера, лікаря або вчителя.
Вмістив в себе багато чого, з перерахованого вище, наша рідна і близька людина, під час шляхом героїчних зусиль створює нам комфорт і гармонію в нашому домі, які часто ми сприймаємо за природні елементи нашого життя. «Відкладіть в сторону ганчірки і сковорідки, - як одного разу в Мехіко заявила представник столичної філії Національного інституту жінок Габріела Дельгадо. - Саме тоді, коли ви відмовитесь від роботи по дому, ваші родичі повною мірою оцінять її соціальну та економічну значущість».
До речі буде сказано, що в 2003 році в Італії була створена перша в світі організація чоловіків-домохозяев. У цю асоціацію вступають одружені представники сильної статі, щоб навчиться ведення домашнього господарства.
Члени товариства опановують мистецтво красивої нарізки овочів до святкового столу, обмінюються кулінарними рецептами та обговорюють, які засоби для чищення найкращі в екологічному плані.
Поспішайте привітати сьогодні всіх тих, хто оточує ваше життя турботою і любов’ю! Зі святом!
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині визначили 12 закладів освіти, які отримають кошти на системи резервного електроживлення 15:28
В ОВА затвердили перелік із 12 закладів освіти, які зможуть встановити системи електроживлення за кошти державної субвенції.
Міську стипендію за високі досягнення у навчанні призначили ще двом учням 14:36
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 23 липня ухвалив рішення про встановлення міської стипендії за високі досягнення у навчанні у розмірі 2 100 грн ще двом учням закладів загальної середньої освіти.
Конкурсний комітет визначив перевізника на автобусний маршрут №29С 14:24
24 липня у Чернігівській міській раді під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання тимчасового міського конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування.
В’ячеслав Чаус зустрівся з прикордонниками, які працюють на Семенівському напрямку 13:33
Очільник Чернігівської обласної військової адміністрації В'ячеслав Чаус працював на північних рубежах області, де разом із начальником 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Олександром Павликом перевірив готовність підрозділів, які виконують завдання на Семенівському напрямку.
Чернігівщина жнивує: аграрії обмолотили майже 27 тис. га полів 13:22
В області набирає обертів збиральна кампанія. Попри виклики воєнного часу та мінливі погодні умови, аграрії Чернігівського, Ніжинського, Прилуцького та Корюківського районів розпочали збирання ранніх зернових і зернобобових культур.