Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 31 березня, 08:06:42

День відкритих дверей у ЦТДЮ

12.09.2017   08:31

Центр творчості дітей та юнацтва 10 вересня люб’язно відкрив свої двері для 2136 вихованців, їхніх батьків, бабусь та дідусів, гостей закладу.

Вихованці та викладачі закладу організували грандіозне свято до Дня відкритих дверей. Яскраве осіннє сонце своїм промінням знаменує початок нового навчального року у ЦТДЮ.

Урочисте відкриття стартувало на центральному вході, а після – кращий досвід роботи презентували колективи закладу: стилізовані зони, сучасні погляди на розвиток малечі, майстер-класи, показові виступи, екстрімпарк, виставка домашніх улюбленців, ігроленд для наймолодших, різноманітність гуртків були представлені по всій території парку.

Усі бажаючі мали змогу ознайомитися, спробувати свої можливості та обрати відповідне для себе спрямування.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Фесенко привітала та побажала всім працівникам та дітям Центру творчості дітей та юнацтва творчих злетів, натхненних перемог, успіхів та процвітання у новому навчальному році.

З 15 вересня 2017 року навчальні кабінети Центру творчості дітей та юнацтва чекають у своїх стінах вихованців гуртків та студій.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14

Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.

Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.

У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44

Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Поліція Чернігівщини викрила посадовицю лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 4 мільйона гривень 15:12

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури викрили директорку однієї з лікарень у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків державі на понад 4 мільйона гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини