Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 липня, 08:47:49

Гороскоп на наступний тиждень

03.06.2012   11:42Агенцiя

У понеділок, у другій половині дня, нас очікує напружене Місячне затемнення. Результати впливу цього затемнення можна буде простежити за гороскопам конкретних людей і структур, а в цілому воно створить досить напружені емоційні настрої, що варто врахувати всім для уникнення конфліктних ситуацій. До вихідних загострення пристрастей зменшиться, що дасть можливість тверезо оцінити зміни, що відбулися і прийняти відповідні розумні рішення. З п'ятниці напруга в біосфері спаде до нейтрального, так що чекати якихось масштабних труднощів не варто. Принаймні - до кінця цього тижня.

Овен (21.03–20.04). Не намагайтеся влаштувати вдома революцiю i щось змiнити – близькi навряд чи пiдтримають вас. Вихiднi будуть вдалими, водночас вашi мрiї можуть стати реальнiстю.
Дні: спр. – 8; неспр. – 4.

Телець (21.04–21.05). Цi днi несприятливi для вирiшення соцiальних питань, вiдвiдування iнстанцiй i оформлення документiв. У другiй половинi тижня ви проявите свої таланти i вiдкриєте щось нове у дiтях.
Дні: спр. – 9; неспр. – 10.

Близнюки (22.05–21.06). Зараз ви навряд чи всидите на одному мiсцi. Море енергiї i сил надихатиме на подвиги, а от у якiй сферi життя – це вже вам вирiшувати. Вихiднi – чудовий перiод для поїздок.
Дні: спр. – 9; неспр. – немає.

Рак (22.06–23.07). Не плануйте на цей тиждень складних i вiдповiдальних справ – на їх здiйснення у вас може просто не вистачити сил. Придiлiть увагу собi та своєму внутрiшньому свiту.
Дні: спр. – 6; неспр. – 7.

Лев (24.07–23.08). Сьогоднiшня ситуацiя сприяє втiленню найсмiливiших iдей i наймасштабнiших проектiв. На починайте нових справ, поки не порадитеся з колегами i близькими.
Дні: спр. – 10; неспр. – 5.

Діва (24.08–23.09). На початку тижня ви схильнi до перфекцiонiзму – намаганню постiйно покращувати свої якостi. Але не чекайте цього вiд колег, вашi поради будуть розцiненi як додатковi зобов’язання.
Дні: спр. – 5; неспр. – 4.

Терези (24.09–23.10). Перша половина тижня сприятлива для вирiшення дiлових питань, у цьому напрямi удача буде на вашому боцi. Якщо вiдпочиватимете вiд роботи, то передивiться варiанти екскурсiй i поїздок.
Дні: спр. – 8; неспр. – 9.

Скорпіон (24.10–22.11). У понедiлок–вiвторок не випробовуйте долю, уникайте ризикованих заходiв i рiшень. У серединi тижня ви не тiльки знайдете собi роботу, а й органiзуєте всiх, хто поряд.
Дні: спр. – 10; неспр. – немає.

Стрілець (23.11–21.12). Зараз не час зрушувати гори i доводити свою владу. Будьте скромнiшi – ви тiльки виграєте вiд цього. У роботi не радимо починати нове. У вихiднi добре вiдпочиньте.
Дні: спр. – 8; неспр. – 6.

Козеріг (22.12–20.01). Тиждень пройде пiд гаслом “треба”. Доведеться взяти на себе новий проект на роботi, поїхати до родичiв, органiзувати сiмейний вiдпочинок тощо. Тримайтеся, ви впораєтеся!
Дні: спр. – 9; неспр. – 4.

Водолій (21.01–19.02). Зараз ваш ентузiазм навряд чи щось стримає. Ви готовi до перемiн? Тодi вперед! Вас чекає удача на обраному шляху – будь то розваги чи робота. Вихiднi будуть веселими i насиченими.
Дні: спр. – 10; неспр. – 5.

Риби (20.02–20.03). Перша половина тижня сприятлива для змiцнення сiмейних традицiй. Ви зумiєте перетворити свою оселю на оазу щастя. А на роботi не варто брати на себе додаткову вiдповiдальнiсть.
Дні: спр. – 7; неспр. – 8.

Інша версія:

ОВНАМ притаманний шалений життєвий темп, всередині немов ракетний двигун, хоч в космос запускай! В пориві азарту ви здатні на геройські вчинки, тільки дослухайтеся до чужих порад, не гніть правду матку у вічі, бо на крутих віражах можете зійти з правильної орбіти.

ТЕЛЬЦІ, час збирати плоди своїх презентабельних дій, жити повнокровним буттям. Поняття “хочу” і “мушу” не змішуйте в одну купу, а розмежовуйте тим, кому зобов’язані, маєте моральний чи матеріальний борг, неодмінно віддайте належне.

БЛИЗНЯТА, повне взаєморозуміння з партнерами залишиться міражем, що манить і зникає за горизонтом. Конфлікти можуть виникнути на тлі амбіцій, оскільки ви налаштовані вельми реалістично.

РАКИ, якщо останнього місяця ви не в змозі зробити те, що давно хочеться, змиріться і не марнуйте сили, тут доля наклала кармічне “вето”. Здоров’я душі та тіла – ось найактуальніша тема. Спробуйте знайти в звичних справах додаткові приємні сторони, внесіть до них різноманітність.

ЛЕВИ, живіть за покликом серця, творіть, веселіться, розважайтеся, але не стрибайте в гречку… Визначтесь чітко з поняттям любов і дружба. Ідеальний варіант – знайти друзів і коханців в одній ролі, до речі, вони знову з’явились у вашій орбіті: це давній незавершений роман, що потребує кармічної розв’язки до кінця червня…

ДІВИ, професійна сфера – це поле випробувань, наповнене кармічними сюжетами, де виринають із минулого особи, з якими колись мали справи. Скоротіть дистанцію з шефом, ловіть різноманітні нюанси ситуацій, вчасно їх аналізуйте та практично застосовуйте. А до подій, що відбуваються не по вашій волі, поставтеся філософськи.

ТЕРЕЗИ, бажання до зміни місця є внутрішньою потребою. Попутний вітер удачі надуватиме ваші життєві вітрила вдалині від домівки, наповнюючи трепетом хвилюючих вражень. Подорожуйте, активізуйте ділові зв’язки в далеких краях, однак будьте розбірливі в контактах, вас можуть обманути.

СКОРПІОНИ, поміркуйте, що для вас найцінніше в житті: гроші чи духовні надбання, а може, слід знайти золоту серединку між земним та духовним? Визначтесь, розставте пріоритети і примудряйтеся самостійно заробляти гроші, дбати за родину, одночасно займаючись улюбленими справами з метою творчої самореалізації.

СТРІЛЬЦІ потрібні всім, популярність зашкалює! Однак не надто танцюйте під чужу дудку, зберігайте почуття власної гідності, будьте в міру послужливими, можна скористатися посадовими важелями з метою допомогти іншим (так зобов’язав Творець до 11 червня), тоді матимете найбільший успіх. А залежність від інтересів, вимог, потреб оточення сприймайте, як іспит долі та уміння адаптуватися в найскладніших умовах реальності.

КОЗОРОГИ, життя нафаршироване кармічними сценаріями із минулого, тяга до самоти може боротися з потребою працювати, реалізовуватися професіонально, вчитися, спілкуватися, дізнаватися про чужі думки, залишатися в курсі суспільного життя і світових подій. А якщо підкачає здоров’я, то знак, що накопичилися стресові токсини, які слід знешкодити хворобами, а душа зцілиться через покаяння та молитви.

ВОДОЛІЇ, годі воювати, час склеїти розбиті глечики, відродити в серці любов та дружно далі крокувати в ногу з благовірними – вони визнали свої помилки і проходять стадію духовної трансформації, успішно поряд з вами еволюціонують. Життя прекрасне і не слід його затьмарювати фінансовими непорозуміннями, сексуальним невдоволенням – то прояви багатоликого клятого егоїзму.

РИБИ, прагнення до посадових вершин буде природним. Однак чи готові ви задіяти потенційні фахові арсенали, добре зарекомендувати себе перед шефом і зійти на кар’єрний олімп? Певно, що зусиль недостатньо – сімейні проблеми з кармічним підтекстом не пускають, хоч розірвись!

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові продовжують відновлення гуртожитку на Бобровиці: коли планують завершити роботи 17:09

Демонтують старе вимощення та планують ґрунт, аби зовсім скоро встановити новий покрив і надійноубезпечити фундамент від опадів. У Чернігові розпочався наступний етап реконструкції пошкодженого гуртожитку, що на вулиці Шевченка, 246а.

Повідомлено про підозру адміністраторці Viber-каналу, який допомагав уникати мобілізації 16:46

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 19-річній жительці Прилуцького району у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період (ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Ремонт дороги на вулиці Курсанта Єськова розділять на дві черги: коли планують розпочати? 16:07

Дорогу на вулиці Курсанта Єськова почнуть ремонтувати цьогоріч, а завершать наступного.

«Прозорість і підзвітність»: робоча група спільно з громадськістю аналізує закупівлі та розглядає корупційні випадки 15:36

У жовтні минулого року при обласній військовій адміністрації розпочала діяльність робоча група «Прозорість і підзвітність».

У Ніжині поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень знайомому 19:05

Оперативники Ніжинського райуправління поліції за сприяння працівників карного розшуку обласної поліції впродовж доби розшукали та затримали чоловіка, який під час сварки завдав ножового поранення своєму приятелю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини