Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 вересня, 21:33:02

Гороскоп на наступний тиждень 21-27 серпня

20.08.2017   13:27Агенцiя

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень 21-27 серпня 2017 року

 Овен (21.03—20.04). Ви зможете приймати рішення за своїх близьких, але не диктуючи їм свої правила, а тільки підштовхуючи. У дрібних справах будуть нагороди, за великi поки що не варто братися.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.
 
Телець (21.04—21.05). Ви стукатимете в зачинені двері — вони відкриються, але в інший бік. Для вас буде важливий процес, а не результат. Вдасться узгодити деякi питання.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.
 
Близнюки (22.05—21). Координуйте свої плани у зв’язку зі змінами, розширюйте коло знайомств. Вдалою буде зміна місця, тож вирушайте подорож.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.
 
Рак (22.06—23.07). Ви можете повернутися в минуле. Але не намагайтеся встановлювати свої правила. Усі питання вирішуйте за інерцією, знадобиться попередній досвід.
Дні: спр. — 24; неспр. — 26.
 
Лев (24.07—23.08). Будьте готові до того, що можете оступитися. Допомога прийде тільки в останній момент. Робіть те, що вважаєте за потрібне, вам вистачить на це часу.
Дні: спр. — 22; неспр. — 25.
 
Діва (24.08—23.09). Переваги можуть змінитися. Новизна буде дуже привабливою, ви можете зайнятися нею до фанатизму. Щоб бути в центрi уваги, необов’язково бути меценатом.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.
 
Терези (24.09—23.10). Усе піде за планом, ви зможете багато чого уточнити та продумати. Стане в нагоді не тільки компанія, а й тi, кому можна втерти носа.
Дні: спр. — 24; неспр. — 27.
 
Скорпіон (24.10—22.11). Ваша недалекоглядність зробить тиждень дуже складним. Ви не помітите того, що затівають за вашою спиною. Добре, якщо поруч буде хтось, хто вiдкриє вам очi.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.
 
Стрілець (23.11—21.12). Дійте акуратно, не намагайтеся все демонструвати. Ваші секрети видасть той, про кого ви навіть не думали. Робіть тільки головне, не ризикуйте.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.
 
Козеріг (22.12—20.01). Ви можете самі собі нашкодити, переоцінивши власний досвід. Будьте готові до того, не все вийде, доведеться повертатися й доробляти.
Дні: спр. — 24; неспр. — 25.
 
Водолій (21.01—19.02). Утримайтеся від експериментів і кардинальних змін. Саме в цей період ви зможете використовувати чужі бонуси та можливості на свою користь.
Дні: спр. — 23; неспр. — 26.
 
Риби (20.02—20.03). Ви зможете досягти успіху в нових справах або продовжуючи старi. Розбирайтеся, з’ясовуйте, радьтеся — тоді все вийде. Вдалими будуть далекі поїздки, але плануйте їх заздалегідь.
Дні: спр. — 27; неспр. — немає.

Інша версія:

ОВЕН

Зростають шанси для кар’єрного зростання. Можливо, вам запропонують зайняти більш високу посаду, що позитивно відобразиться на матеріальному становищі. Імовірні часті сварки в родині. Не виключено, що причиною конфліктів стануть недоліки вашого характеру.

ТЕЛЕЦЬ

Цього тижня можна порушувати найбільш гострі питання, які раніше призводили лише до конфліктів. Гарний час для розвитку ділового партнерства. Вихідні складаються сприятливо для подорожей.

БЛИЗНЮКИ

Вам захочеться отримати багато позитивних вражень. На вас можуть впливати люди, які живуть в інших містах та з якими ви спілкуєтеся тільки телефоном або через Інтернет. Це досить напружений час для одружених. Намагайтеся не провокувати конфліктів.

РАК

Певні коригування у способі вашого життя відразу ж позитивно відобразяться на продуктивності праці та стані здоров’я. Намагайтеся рівномірніше розподіляти зусилля протягом дня і не перенапружуватися, адже втрата енергії може послабити захисні сили організму.

ЛЕВ

Можливо, ви раптом піймаєте себе на думці, що заздалегідь знаєте, що скаже або як поведеться та чи інша людина. У спілкуванні з приятелями, сусідами й далекими родичами можуть виникнути непорозуміння. Вихідні не кращий час для нових знайомств.

ДІВА

Легке ставлення до життя та вміння позитивно оцінювати будь-які проблеми дозволить без особливих зусиль домогтися вирішення складних питань, які турбують вас останнім часом. Не дозволяйте почуттю ревнощів і власницькому інстинкту диктувати вам лінію поведінки.

ТЕРЕЗИ

Зможете поліпшити свої стосунки з партнерами. Наразі найбільш напружена та хвилююча тема – гроші. У цей період може не вистачити коштів для задоволення ваших потреб. Рекомендується впорядкувати свої витрати, тоді багатьох проблем удасться уникнути.

СКОРПІОН

Ви добре розумієте потреби й почуття інших людей. Це може дуже пригодитись як у контактах на роботі, так і в особистих стосунках. Не йдіть напролом, навіть якщо ситуація здається вам конфліктною. Ваші здібності посередника та дипломата у вихідні дадуть гарний результат.

СТРІЛЕЦЬ

У цей час будете схильні до активності та боротьби. Перешкоди здаватимуться вам бажаними випробуваннями, які легко подолати. Ви самі створюєте собі важкі проблеми, рухаючись уперед, не потурбувавшись про свої слабкі місця, відкриті супротивнику.

КОЗЕРІГ

Необхідний спокійний вдумливий аналіз ситуації як у сфері особистих стосунків, так і в робочому процесі. Можна мирно владнати будь-які спірні питання, тепер у вас набагато більше можливостей для взаєморозуміння та компромісу.

ВОДОЛІЙ

Тиждень гарних перспектив для тих, хто настроєний на серйозні та тривалі стосунки. Легкий флірт переросте в більш інтенсивне почуття. Прекрасно йтимуть справи в людей творчих та ініціативних. З’явиться можливість реалізувати свої ідеї на практиці.

РИБИ

На вас чекає фонтан блискучих можливостей. З’являться нові знайомі. Добре складатимуться справи в тих, хто стежить за подіями на роботі й готовий вчасно зробити виграшну ставку. У вихідні бажано більше часу присвятити родині та близьким людям.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівці взяли участь у VІ Всеукраїнській спартакіаді

Чернігівці взяли участь у VІ Всеукраїнській спартакіаді "Сила духу" 14:52

Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» проводиться з метою підтримки у потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, цілеспрямованості у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації у суспільство, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до вирішення проблем громадян з обмеженими можливостями.

Поліція вилучила з незаконного обігу обріз рушниці та 50 набоїв

Поліція вилучила з незаконного обігу обріз рушниці та 50 набоїв 13:14

В ході операції «Зброя та вибухівка» правоохоронці Прилуцького відділу поліції виявили та вилучили у місцевого мешканця обріз рушниці та півсотні набоїв до нарізної зброї армійських зразків.

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж

Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 9 пожеж 13:05

Упродовж минулої доби через необережне поводження громадян з вогнем на території Чернігівської області виникло 9 пожеж, з яких 2 у житловому секторі та 7 в природних екологічних системах.

Землевпорядники Чернігівської області надали населенню більше 156 тис. адмінпослуг

Землевпорядники Чернігівської області надали населенню більше 156 тис. адмінпослуг 11:31

З початку поточного року фахівці землевпорядної служби Чернігівської області надали населенню 156,7 тис. адмінпослуг. З них 80 % – на безоплатній основі, решта 20 % адміністративних послуг надано на платній основі.

Навіщо залучати мешканців громад до стратегічного планування?

Навіщо залучати мешканців громад до стратегічного планування? 11:20

Відповідь на це запитання шукали учасники Форуму зі стратегічного планування громад Чернігівської та Київської областей, що проходив 17 вересня в Чернігові в рамках реалізації проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».Відповідь на це запитання шукали учасники Форуму зі стратегічного планування громад Чернігівської та Київської областей, що проходив 17 вересня в Чернігові в рамках реалізації проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини