Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 8 травня, 08:00:49

Село Горбове Куликівського району відзначило своє 450-річчя

17.07.2017   12:20

15 липня на мальовничому озері Ледань відбулося свято: село Горбове відзначало поважну дату – 450-річчя з дня створення.

Захід зібрав широку аудиторію від найменших до найстаріших мешканців Куликівщини, адже розділити з горбівчанами свято з’їхалися й жителі багатьох сусідніх сіл.

А подивитися й справді було на що: гостей зустрічали експонати шкільного авіамодельного гуртка, фотоальбом «Історія села: події і постаті», художня виставка, вироби майстрів рукоділля, святкова безпрограшна лотерея тощо.

Без подарунків не залишилися й переможці та призери конкурсів: на найкращого риболова, оригінальний нетрадиційний букет та найсмачнішу страву на вогні. Усім жителям села та гостям свята присвятили концертно-віншувальну програму від місцевих аматорів та творчих друзів із району «Гучний ювілей у щасливих людей».

Історія та сучасність цього унікального села – яскравий приклад того, як люди люблять свою землю, шанують пам’ять предків та дбають про нащадків.

Щасливим сьогоденням Горбове завдячує активним, працьовитим і творчим людям, які своєю активною життєвою позицією, громадською та професійною діяльністю забезпечують розвиток села.

За словами Горбівського сільського голови, активної та невтомної Оксани Трикашної, усі успіхи Горбового – то не лише її заслуга, а й усіх небайдужих жителів громади й активістів.

Щоденна робота очільника громади та активістів націлена на одночасне вирішення багатьох нагальних питань. Нині - це проведення швидкісного інтернету, буріння двох свердловин та завершення усіх робіт із водопостачання, проведення вуличного освітлення. У подальших планах – нові проекти та заходи з благоустрою рідного села.

А справжньою родзинкою свята став виступ артистів кінно-трюкового театру «Соколиний хутір» з Ічнянщини.


Наталія Купрієнко

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці

У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02

Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів

Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38

До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями

Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.

Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50

Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини