Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 листопада, 20:31:19

Близько 40 чернігівських дітей відпочили у літньому таборі на "Голубих озерах"

15.07.2017   10:28Агенцiя

У Чернігові виконується міська Програма «Молодь міста Чернігова» на 2017-2020 роки. У рамках цієї Програми за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради чернігівська обласна благодійна організація «Аратта» реалізувала проект «Цвіт папороті».

У період з 1 по 10 липня представниками організації на території туристичного еко-комплексу «Голубі озера» (с. Олешня, Ріпкінського району) організований літній табір для дітей та молоді шкільного віку.

Пріоритетні завдання цього проекту - формування в учасників літнього табору ціннісного ставлення до своєї Батьківщини та українського народу, його мови, природи, культурних та духовних надбань, виховання почуття національної гідності, розширення знань про державні та народні символи України. У програмі табору, окрім цікавого спілкування, флеш-мобів, квестів та розваг, були й майстер-класи з технік декупажа, валяння, виготовлення оберегів та топіаріїв народної української тематики. Усі ці роботи були представлені на виставці.

Крім того, учасники літнього табору взяли участь у Шостому Міжнародному фестивалі авторської пісні «На Голубих озерах». 7 липня  Чернігівським театром – інтеграції «Дивосад» благодійної організації «Аратта» для дітей організована вистава «На Івана Купала».

 
За повідомленням управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради

Останні новини Чернігівщини

Якими мають бути ветеранські осередки у громадах: у Чернігові стартувала дизайн-сесія «Простори, що об’єднують» 14:50

Ветеранські простори мають бути інклюзивними осередками гідності, доступності та взаємодії в громадах. Це ключова тема дводенної дизайн-сесії, яка сьогодні стартувала у Чернігові, – «Простори, що об’єднують: універсальний дизайн для ветеранських просторів і громад».

 Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності

Зайняв псевдопосаду під час окупації Херсону – затримано підозрюваного у колабораційній діяльності 14:45

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Херсон у добровільному зайнятті посади у незаконному правоохоронному органі. Йому інкримінують колабораційну діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

 «Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень

«Армія відновлення»: на Чернігівщині за 3 роки – понад 33 тис. направлень 14:40

Чернігівщина одна з перших серед областей України долучилася до «Армії відновлення». Це урядовий проєкт щодо організації суспільно корисних робіт, завдяки якому українці мають змогу своєю працею підтримати країну в період воєнного стану.

Соціальні послуги в громаді: доступ, надавачі, вартість 14:37

Кожен із нас потрапляв у ситуацію, коли звертався по підтримку чи допомогу до батьків або друзів, але інколи такої підтримки недостатньо.

Україна тріумфує на чемпіонаті світу з футзалу серед спортсменів з порушеннями зору! 14:36

3 09 до 15 листопада в Анталії (Туреччина) відбувся чемпіонат світу з футзалу серед осіб з порушеннями зору.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини