8 липня - День родини
Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року.
Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.
Родина являє собою організовану соціальну групу, а її представники пов’язані між собою не тільки спільністю побуту, але і взаємною моральною відповідальністю, а також соціальною необхідністю, яка зумовлює потребу суспільства в духовному і фізичному самовідтворенні, звідси, мабуть і пійшов вираз: сім’я - осередок суспільства.
Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державним цінностям. Деякі наукові теорії стверджують, що саме форма сім’ї могла протягом багатьох століть визначати загальний напрям еволюції основоположних макросоціальних систем.
Для дітей родина - це своєрідне середовище, в якому у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини вона є джерелом реалізації цілого ряду його потреб.
Необхідно відзначити, що в міжнародному співтоваристві День сім’ї засновано Генеральною Асамблеєю ООН ще в 1993 році і відзначається 15 травня, в Росії існує «День сім’ї, любові та вірності», який також відзначається 8 липня.
Останні новини Чернігівщини
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.
Громади Чернігівщини отримали 17 новеньких шкільних автобусів 10:17
Учора в Чернігові, Ніжині і Прилуках шкільний автотранспорт передали громадам області. Автобуси поїхали в Березнянську, Городнянську, Киїнську, Козелецьку, Куликівську, Вертіївську, Комарівську, Лосинівську, Мринську, Ладанську, Срібнянську, Сухополов'янську, Корюківську, Сновську, Понорницьку і Новгород-Сіверську громади.
Поліція Чернігівщини викрила організоване злочинне угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від військової служби 09:56
Медики систематично заробляли на військовозобов’язаних, одержуючи неправомірну вигоду за формування фіктивного пакету медичних документів на підставі яких в подальшому їх визнавали не придатними до військової служби за станом здоров'я з подальшим виключенням з військового обліку.
Реконструкція тепломереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги не впливає на подачу тепла й гарячої води споживачам КП «Теплокомуненерго» 09:15
Комунальне підприємство «Теплокомуненерго» повідомляє, що роботи з реконструкції теплових мереж на вулиці Коцюбинського та проспекті Перемоги виконуються у відповідності до умов договору з підрядною організацією.