Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 грудня, 16:49:20

Сосницький табір "Січ": традиції та звичаї українського народу

04.07.2017   14:28

Минулими вихідними в Сосниці стартувала перша зміна проекту «Молодіжний спортивно-патріотичний табір “Січ”».

Організатор – Сосницька районна молодіжна громадська організація спортивний клуб «Анти» – переможець конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Мета проекту – підвищення рівня національної свідомості, патріотичного духу молоді, любові до своєї країни, знань з військової справи та медицини, формування навичок здорового способу життя та подолання негативних явищ в дитячому та молодіжному середовищі, а також ознайомлення з традиціями та звичаями українського народу.

У таборі бере участь молодь з 21 району області, віком від 14 до 16 років.

У програмі заходу заплановано експрес-курс в історію українського козацтва, заняття з основ військової справи та медицини, лекції та тренінги з основ здорового способу життя, зустрічі зі священиком для підвищення морально-духовного рівня, заняття з розвитку особистості.


За інформацією Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини