Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 09:02:22

Владислав Атрошенко: умови для відпочинку на міському пляжі будуть для всіх

06.06.2017   08:33

На відкритті реконструйованого міського пляжу «Золотий берег» у Чернігові 3 червня Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко розповів про те, що на цьому міському об’єкті збираються зробити ще:

- Пляж ми будемо розвивати, але незручностей для відпочивальників не виникне, тому що смуга біля річки чіпатися не буде. Роботи почергово вестимуться на території за пішохідною доріжкою. Ми будемо намагатися створити на цьому пляжі умови, наближені до європейських і до кращих світових.

У майбутньому - розробимо проект берегоукріплення, щоб ріка не забирала в нас узбережжя.

На подальше – хочеться залучити все-таки бізнес до управління пляжем. Не хвилюйтеся, все залишиться безкоштовним. Але все ж таки я думаю, що буде більш ефективно, коли на конкурентних засадах буде залучений управлінець, який на себе візьме фінансування певних проектів і буде обслуговувати пляж. (І за стоянку повинні видаватися чеки, це однозначно).

Зараз ми хочемо запросити на конкурсних засадах ентузіастів, які зможуть організувати роботу з дітьми. Куточок поряд зі сценою буде повністю працювати на дітей, щоби сім’ям було зручно. Хто відпочивав у Туреччині, той бачив, як це робиться: батькам спокійно можна лишити дитину на певний час, а потім забрати. І з нею будуть грати, займатися, вона буде щаслива. Я хочу, щоб долучалися студенти, майбутні вчителі початкових класів, дитячих садочків.

Спортивна зона: ми хочемо зробити окрім футбольного поля 4 волейбольних майданчики. Це норма, яка дозволить робити всеукраїнські змагання в з пляжних видів спорту в Чернігові.

Мета – щоби якомога більше людей приїхали до Чернігова й отримали гарні враження про наше прекрасне місто, а потім розповіли про це іншим. Збільшувати потік людей, які відвідують Чернігів з абсолютно різними, проте, хорошими цілями. Ну, а в принципі я хочу, щоби всім було зручно, щоби всі були задоволені – і, повірте, я абсолютно свідомо вам кажу, що у нас є все, щоби на своїй природі, на своїй річці, відпочивати краще і комфортніше, ніж деінде.

Також міський голова розповів, що:
- Футбольне поле на «Золотому березі» робитиметься зі стандартними, хоч і мінімальними, трибунами;
- 2 літніх кафе, які передбачені поблизу від дитячої зони, будуть не капітальними спорудами, а легкими, зі спеціального тенту;
- Зліва від центральної пішохідної алеї зроблять ділянку пляжу, пристосовану для людей з обмеженими можливостями. Відповідно до проекту, там вони зможуть спускатися до води на спеціальному ліфті.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття

На дорозі Р-69 Київ - Вишгород - Десна - Чернігів на тимчасових об'їздах біля двох зруйнованих мостів влаштували тверде покриття 18:25

Проїзд став комфортнішим. Для цього використано матеріали відфрезерування, отримані в процесі ремонту дороги.

18:18

Інженерно-саперні підрозділи Держспецтрансслужби Міністерства оборони України продовжують розмінування транспортної інфраструктури Чернігівщини.

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг

У Ніжині відбудеться патріотичний велопробіг 17:41

Наближається свято Дня Конституції України. З нагоди свята буде проведено вело флешмоб "Я допомагаю ЗСУ".

В’ячеслав Чаус вручив сертифікати чемпіонам Дефлімпійських ігор та їхнім тренерам 17:22

11 медалей (10 золотих та 1 срібна) — результат чернігівських спортсменів на XXIV літніх Дефлімпійських іграх з плавання та кульової стрільби серед осіб з порушеннями слуху.