Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 12:48:31

Пригодницький квест "Деснянський вітер" для гуртківців Центру ТОВРДМ

01.06.2017   08:07Агенцiя

У всіх чернігівських школярів закінчився навчальний рік. Тож гуртківці Чернігівського міського Центру туристсько – оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю вирішили відсвяткувати це, занурившись у туристичну атмосферу табору «Під вітрилами».

На навчально – оздоровчій туристичній базі Центру ТОВРДМ «Вчитель» у с. Ладинка, що знаходиться на березі річки Десна, для гуртківців підготували цікаву та змістовну програму, яка отримала назву пригодницький квест «Деснянський вітер». Квест проходив протягом трьох днів (з 27 по 29 травня) та включав понад 50 завдань, серед яких орієнтування, смуга перешкод, конкурс кухарів, веслування на байдарці, пісні біля вогнища, різноманітні інтелектуальні та ігрові конкурси.

Туристичний зліт залишив у всіх учасників яскраві враження та позитивні емоції, адже активний відпочинок – це здоров’я, цікаве проведення часу, нові пригоди та перемоги.

 
За інформацією Центру ТОВРДМ

Останні новини Чернігівщини

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії

На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51

Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини