Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 20:05:17

На Чернігівщині для дітей працюватимуть 514 шкільних таборів, 14 таборів праці і відпочинку, 2 наметові містечка, 25 курортів

24.05.2012   17:04Агенцiя

Влітку на Чернігівщині функціонуватимуть 25 закладів оздоровлення та відпочинку, із них: 23 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку, 2 санаторного типу. Відпочинкові послуги надаватимуть 514 шкільних таборів, 14 таборів праці і відпочинку та 2 наметові містечка. Про це повідомляє Управління в справах преси та інформації Чернігівської ОДА.

24 травня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань підготовки до літньої оздоровчої кампанії 2012 року, яку провела заступник міністра соціальної політики Лідія Дроздова. До селекторних залів Укртелекому в регіонах були запрошені керівники та фахівці структур, які причетні до оздоровлення та відпочинку дітей.

Аналізуючи реальний стан підготовки до оздоровчої кампанії Лідія Дроздова, зокрема, зазначила, що у державному бюджеті цього року на оздоровлення та відпочинок дітей передбачено 419 млн.гривень. За кошти держави оздоровиться та відпочине 2 млн.700 тис. дітей, що становить 63,6% від загальної кількості дітей в Україні. За її словами, у 19 регіонах країни в поточному році збільшено прогнозовану кількість дітей охоплених оздоровчими та відпочинковими послугами. Серед них і Чернігівська область – де планується надати ці послуги 60% дітей.

Щодо загального стану підготовки до оздоровчої кампанії в Чернігівській області то було повідомлено, що на відпочинок та оздоровлення дітей цього року планується використати майже 45 млн. гривень, що перевищує минулорічні показники на 9 млн. гривень. Як і в 2011 році оздоровчими та відпочинковими послугами планується охопити не менше 60% дітей шкільного віку. Причому 44% від загальної кількості послуг складуть оздоровчі.

Також в області заплановано стовідсоткове забезпечення оздоровчими та відпочинковими послугами дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 74% – дітей з багатодітних та малозабезпечених родин, 51% – дітей-інвалідів, 49% – дітей постраждалих від наслідків ЧАЕС.

Лідія Дроздова наголосила на необхідності збільшення саме оздоровчих послуг. Загалом в країні налічується 18 тис. дитячих оздоровчих закладів, із них 16 тис. надають відпочинкові послуги.

На селекторній нараді було заслухано інформацію регіональних керівників, до яких були висловлені зауваження.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 30 нових випадків COVID-19

Виявлено 30 нових випадків COVID-19 19:55

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 травня в області зафіксовано 30 нових випадків COVID-19.

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.