Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 грудня, 20:35:36

"Історія триває", - Тартак. ФОТОрепортаж

24.04.2017   22:06Агенцiя

21 квітня Тартак завітав з програмою «Історія Триває» до Чернігова.

Виступ відбувся в Міському Палаці Культури.

Прихильники отримали 3 години драйву, шаленої енергії та улюблених хітів, оскільки в програмі звучать найважливіші та найзнаковіші пісні в творчості гурту, з усіх 8 альбомів.

«За 20 років свого існування «Тартак» створив чимало пісень. Деякі з них настільки глибоко вкоренилися в концертний репертуар, що не дають можливості звучати на них іншим - не менш гідним. На ювілейному концерті в Києві і в турі, в інших містах, ми хочемо на час попрощатися з багатьма старими піснями, зігравши їх в останній раз, щоб дати більше життя пісням новим, які звучали набагато рідше. Ми не відмовляємося від них взагалі, ми просто хочемо на час їх відкласти», - розповідає Олександр Положинський про концерти «Історія триває».

Зараз гурт працює над двома новими альбомами. Один з них буде альбомом дуетів, в якому хлопці сміливо експериментують із звуком, а інший - в звичному для шанувальників, Тартаковському стилі.

ФОТОрепортаж Мар’яни Харді

Останні новини Чернігівщини

24 грудня: цей день в Україні і світі

24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38

День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression

Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00

2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.

Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості

Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54

Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47

Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини