Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 11:37:51

Гороскоп на наступний тиждень

20.05.2012   12:15Агенцiя

В звязку із затемненням Сонця, яке відбудеться 21 травня о 2год.53хв., хід фатальних подій, які розпочалися раніш сягне кульмінації, це поворотний момент долі, вплинути на який неможливо, оскільки саме Провидіння запускає механізм приреченості, тобто причинно-наслідкових звязків, які не підлягають змінам.

В цей час йде процес “перезавантаження” свідомості, змінюються внутрішні установки, запускаються події, продиктовані зовнішніми обставинами, обумовленими кармічно. Стартує новий життєвий цикл, висовуючи на перший план справи, яким судилося грати важливу роль протягом майбутніх кількох років, а те, що турбувало донині, почне втрачати свою актуальність, віддалятися. Отже коли все летить шкереберть, не піддається контролю, не гарячкуйте, розслабтеся і утримайтеся від кардинальних рішень, нині ви не володієте повнотою інформації і за поспіх ризикуєте гірко поплатитися. Зберігайте самоконтроль, кожен пожинає те, що заслужив, як позитивне так і негативне, в залежності від духовної зрілості. Природа нинішнього затемнення несе позитивний еволюційний прорив для людей працелюбних, які довго та наполегливо донині трудилися, терпляче рухалися до мети і тепер можуть отримати на фініші заповітний приз від долі, реалізувати свої ідеї. У СТРІЛЬЦІВ, БЛИЗНЯТ, СКОРПІОНІВ намічаються доленосні повороти.

ОВНИ, налаштуйтеся на благородну хвилю і сприймайте все, що відбувається, по-філософськи. Сутички та непорозуміння – то неважливо, все складеться так, як заплановано на небесах. Непотрібні зв’язки (то вже баласт) самі відпадуть, апетити різноманітних бажань будуть задоволені.

ТЕЛЬЦІ на п’єдесталі авторитету, енергія б’є невичерпним джерелом, заявляйте про себе, будьте в центрі уваги, презентація своєї персони має проходити скрізь, де б ви не опинилися.

БЛИЗНЯТА, в стосунках “я – оточення” розгортаються фатальні події, що змусить докорінно змінити себе, ставлення до людей, поступитися амбіціями, усунути погані звички й у всьому йти на компроміс заради реалізації спільних задумів та інтересів.

РАКІВ очікує відновлення таємного роману з давнім обранцем з метою розв’язання кармічних вузлів. “Зашифруйтеся” і тихо крутіть свій “лямур”… конспірація є необхідною умовою взаємин. На роботі згуртуйтеся з колективом, підтримуйте гармонійний мікроклімат з колегами, підлеглими, керівним персоналом, службова сфера – місце щасливих шансів.

ЛЕВИ, акторствуйте, живіть граючись, сприймаючи все з легкістю без сердечних розчарувань, намагайтеся всіх любити, обдаровувати шляхетними почуттями. Якщо дружні лави зменшаться, то на краще, від вас відійдуть ті особи, з ким стосунки себе вичерпали, хто вже не відповідає духовним уподобанням, гальмує еволюцію.

ДІВИ, сімейне та особисте щастя – ось ваш орієнтир, туди й спрямовуйте сили, що б’ють ключем, укріплюйте стосунки “батьки-діти”. В кар’єрі відбуваються кармічні події, що є індикатором завершення тривалої фахової програми, де ви себе вже вичерпали і маєте перейти на новий виток, “розконсервувавши” природні таланти.

ТЕРЕЗИ, цікаві зустрічі, змістовні спілкування, подорожі, нові знайомства, але з людьми високої духовної культури – це чудова школа життя, емоційний тонік, шанс стати мудрішими й досвідченішими. А ось на “порожніх” зв’язках доведеться поставити хрест, особливо коли від них ніякої користі.

СКОРПІОНИ, в стосунках “я тобі – ти мені” як на вулкані, ваша половинка така приваблива, впливова, сексапільна, що будить шалені ревнощі, ви згораєте від сердечних заздрощів, підозрюючи обранця у всіх гріхах. Втім, це плід ваших фантазій, менше істерик, бо поруйнуєте союз, плекайте в душі благородство, щедро обдаровуйте супутників усім, чим багаті, але не на шкоду собі.

СТРІЛЬЦІ, якщо ви з кимось в “контрах” – лобові атаки є безперспективними і лише знекровлять. Ті бойові інциденти мають кармічну причину, тож не проклинайте, а благословляйте ворогів і красиво вирулюйте на шлях власних інтересів! Головне – не нокаутувати кармічних недругів, а, досконало вивчивши їхню сутність (парадоксально, але вона віддзеркалює глибоко приховану власну), стратегію дій, перетворити на гідних союзників.

КОЗОРОГИ, службова сфера – місце кармічних подій, якщо коло зобов’язань зменшиться, тим краще, значить, ті навантаження є ярмом на шиї, а вам слід удосконалюватися духовно, займатися творчістю, опановувати філософські, релігійні науки, підтримувати інтимний зв’язок з Богом. І облаштовувати особисте щастя.

ВОДОЛІЇ, кармічний бумеранг вдарить по любовній сфері. Якщо хтось, кого пристрасно пестували, почне зникати з вашого серця, не поспішайте назавжди прощатися, стосунки варто перевести на дружні вібрації. Це велике досягнення і радість, коли вчорашні коханки та коханці превтіляться в союзників по духу. Адже істинна дружба є вищим проявом любові. Дбайте про родину та сімейний добробут, тут ваш Ріг достатку.

У РИБ тиждень кардинальних змін, які торкнуться сім’ї, роботи. Все, що відбувається на серці (де угніздилися докучливі образи) та під рідним дахом, є пережитком минулого, з яким слід з легкістю попрощатися. І тоді призначене вам щастя не забариться. А той приз долі знаходиться на роботі, де слід удосконалюватися професійно, скоротити дистанцію з керівним персоналом, навчитися мудро верховодити та використовувати посадовий ресурс з вигодою для себе. Якщо обрана робота дарує радість, відповідає творчому покликанню, до атак конкурентів набули стійкого імунітету, значить, вас очікує чудове майбутнє!

Інша версія:

Овен. На початку тижня ви можете почути плiтки – не поспiшайте всьомсу вiрити i не робiть поспiшних висновкiв. Усе свiдчить про те, що вiдстоювати своє мiсце пiд сонцем ви будете жорстко.

Телець. Середина тижня вас порадує приємними зустрiчами i сюрпризами. Дружнi посиденьки будуть не тiльки приємними, а й корисними. Не зациклюйтеся на проблемах.

Близнюки. На початку тижня чекайте повтору ситуацiй, якi допоможуть виправити те, що вас турбувало. Наберiться терпiння – не все вiдразу виходитиме, але не варто неприємностi брати до серця.

Рак. Вас чекає успiх у всiх справах – як на роботi, так i в особистому життi. Багато чого кардинально змiниться на краще. Обережнiше експериментуйте з екзотичними стравами.

Лев. На цьому тижнi ви вирiшите намiченi справи. Вдасться проявити лiдерськi та органiзаторськi здiбностi, виступивши в ролi менеджера проекту на роботi або масовика–затiйника на вiдпочинку.

Діва. Усi питання в серединi тижня можуть бути вирiшенi. Будьте готовi йти на компромiс, оскiльки не вдасться все зробити по–своєму. У вихiднi життя порадує приємними подiями.

Терези. Тиждень почнеться з клопотiв. У роботi можливi конфлiкти, чiтко визначайтеся з потрiбною iнформацiєю, не лiнуйтеся все пояснювати кiлька разiв. У стосунках iз близькими можливi непорозумiння.

Скорпіон. Тиждень почнеться з приємних подiй – користуйтеся випадком, щоб вирiшити робочi моменти i просунутися в кар’єрi. Якщо вирушаєте у вiдпочинок, передбачте можливiсть екскурсiй.

Стрілець. Ваш авторитет давно визнаний, особливо серед рiднi та близьких. Пiдставляйте жилетку, оскiльки доведеться вислуховувати чужi скарги. Наприкiнцi тижня вам захочеться вiдвiдати батькiв.

Козеріг. На початку тижня вас супроводжуватиме удача, ви з легкiстю вирiшите побутовi питання. Можливо, не останню роль у ваших професiйних досягненнях вiдiграє допомога колег.

Водолій. Присвятiть бiльше вiльного часу собi, настав час перемог. Не забувайте про справи. Критика з боку керiвництва на вашу адресу, як не дивно, пiде лише на користь. Вихiднi проведiть у колi друзiв.

Риби. Ваш настрiй позначиться не тiльки на роботi, а й на стосунках iз друзями. Тиждень буде доволi вдалим, а куди витрачати вiльний час – вирiшувати вам. У декого загостряться старi хвороби.

Джерело: umoloda.kiev.uawww.kreschatic.kiev.ua

Останні новини Чернігівщини

Від 15 січня розгорнуто пункт обігріву в Ніжині

Від 15 січня розгорнуто пункт обігріву в Ніжині 11:19

15 січня міською комісією з питань ТЕБ та НС прийнято рішення про розгортання пунктів обігріву на період значного зниження температури (від -10 С і нижче) і забезпечення їх продуктами харчування, одноразовим посудом, паливом та іншими предметами першої необхідності.

У Прилуках працюють пункти обігріву

У Прилуках працюють пункти обігріву 10:47

Цієї зими в Прилуках, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 листопада 2020 року.

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий 10:36

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій.

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями 10:26

Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році, готовність оновлених приймальних відділень лікарень, створення безбар’єрного середовища у регіонах України, а також питання, пов’язані з реорганізацією РДА - основні теми селекторної наради, яку провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто 10:06

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського триває представлення нових книжок у рамках конкурсу «Книга року-2020». Через карантинні обмеження презентації проходять у режимі відеозапису.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини