Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 жовтня, 19:04:00

Туристичний сезон-2017 у Чернігові розпочнеться з "ДЕРУН-ФЕСТу"

04.04.2017   16:22

Туристичний сезон цього року в Чернігові відкриється яскравим фестивалем дерунів, який відбудеться 29 та 30 квітня.

У програмі  «ДЕРУН ФЕСТу» - масштабні історичні реконструкції, встановлення Рекорду України (якого саме – поки секрет),  майстер-класи з багатьох народних ремесел, безліч цікавих і веселих конкурсів та розваг на теми народних традицій і української кухні, деруни та інше на будь-який смак у фуд-зоні. А також – грандіозний концерт, «ніч у музеї» та кіно просто неба.



Після «ДЕРУН ФЕСТу», протягом травня у Чернігові відбудуться:

6-7 травня – Дні Одеси в Чернігові, фестиваль класичної музики під відкритим небом та мистецький проект «Старовинна музика в стародавньому місті»;

13-14 травня – Фестиваль вуличного мистецтва «Street art» та ретро фестиваль;

25 травня – творчий проект «Мистецтво молодих»;

27-28 травня – Фестиваль регіонального значення «ІМК Фест» та театральний фестиваль під відкритим небом «Під маскою легенд».

Як можна побачити, культурні події початку туристичного сезону-2017 не нагромаджені всі разом на одні-єдині вихідні, а рознесені в часі. Так втілюється одна з ідей щодо розвитку туризму в Чернігові – про те, що туристичний сезон тут триває постійно. І кожного наступного місяця чернігівці та гості міста матимуть багато приводів насолодитися подіями його культурного життя.


Прес-служба Чернігівської міської ради за повідомленням управління культури та туризму

Останні новини Чернігівщини

Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56

До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!

На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19

Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.

Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48

Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.

Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27

З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).

Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10

Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини