Як жіноче тіло змінилось за 60 років, – цікаве дослідження
Починаючи з 1957 року жіноче тіло зазнало суттєвих змін. Жінки стали вищими, мають відповідно більшу вагу та носять більший розмір одягу.
Про це пише The Іndependent.
До таких висновків дійшли експерти у відомій британській компанії спідньої білизни Bluebella, які порівняли розміри британських жінок станом на сьогодні та в середині XX століття.
Виробник білизни проаналізував свої лекала за десятки років та дані індустрії моди і Управління національної статистики Великої Британії.
Отже, у 1957 році середня британська жінка була 158 см заввишки, важила 57 кг та носила 12-й розмір сукні.
А сьогодні британські жінки вищі – 167 см, в середньому важать майже 70 кг та носять плаття 16-го розміру.
![]()
Як зазначає виробник, найбільш помітно змінилися розміри бюстгальтера. Груди жінок суттєво збільшилися: 60 років тому жінки носили бюстгальтери 34B, в той час як зараз це 36DD.
Проте не лише жіночі тіла трансформувалися, зазначає видання, британки стали жити довше і заробляти значно більше. Як ось у 1957 році середня жінка жила до 73 років і заробляла всього за £10 на тиждень. А тепер британки живуть на десять років довше, в середньому до 83 років, і заробляють приблизно £530 в тиждень.
Їсти з часом жінки теж стали більше. В той час як предки у 1957 році споживали 1800 калорій на день, сьогоднішні жінки їдять в середньому 2300.
Останні новини Чернігівщини
Заклади освіти області отримали генератори від польського Урядового агентства стратегічних резервів 09:37
Одинадцять генераторів різної потужності (від 15 до 27 кВт) передали сьогодні для потреб закладів освіти Крутівської, Бахмацької, Кіптівської та Сосницької громад, Прилуцького гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Івана Франка, Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, а також Державного архіву Чернігівської області.
У Корюківській громаді поліцейські скерували до суду кримінальне провадження щодо чоловіка, який систематично вчиняв домашнє насильство 09:10
Житель одного з сіл Холминської громади за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність. Кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
У Чернігові посмертні державні нагороди передали рідним загиблих оборонців 08:39
У Чернігівській ОВА передали державні нагороди родинам полеглих воїнів начальник ОВА В’ячеслав Чаус, очільник Нацполіції області Іван Іщенко та військові.
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.