Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 11:30:23

Юних чернігівців запрошують гуртки та клуби за місцем проживання

30.01.2017   10:18

Діти різного віку, які відвідують у Чернігові гуртки та клуби за місцем проживання КЗ ПНЗ «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, проводять дозвілля цікаво й різноманітно. Їм пропонуються не тільки гуртки та секції за інтересами, а й масові заходи, ігротеки, екскурсії, тощо.

Наприклад, минулого тижня для вихованців центру педагоги влаштували військово-патріотичну екскурсію до 169-го Навчального Центру «Десна» Сухопутних військ ЗСУ. Адреса екскурсії обрана не випадково - адже вона відбулася 21 січня, напередодні Дня Соборності України. Діти ознайомилися з військовою історією навчального центру та побували в музеї Слави.

Цікавим моментом була змога виконання практичних стрільб на навчальних тренажерах зі стрілецької зброї. Екскурсія також передбачала огляд основних зразків техніки та озброєння Збройних Сил України. Окрім того, вихованці відвідали казарми, побачили побут солдатів строкової служби. Під час екскурсії дітям розповіли про героїв, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність України. Ця військово-патріотична екскурсія стала черговим кроком у формуванні почуття патріотизму, любові до свого народу, виховання громадянських почуттів і свідомості.

 Загалом чернігівські діти, які відвідують заняття в клубах за місцем проживання, взяли участь у комплексі заходів, присвячених відзначенню Дня Соборності України. Для кожної вікової категорії вихованців були проведені: пізнавально-виховні заняття «Моя Україна», «З Україною в серці» та «Нас єднає стяг державний», акція «Синьо-жовті», пізнавально-розважальна програма «З любов’ю до України»,


Довідково:

Комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради, підпорядкований Управлінню у справах сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради, об’єднує в собі 21 дитячо-підлітковий клуб різного напрямку роботи. Директор Центру – В’ячеслав Давидов, методист– Дмитро Верич.

Зайняття у клубах - безкоштовне.

Вся інформація про заходи опубліковується на сайті http://dozvillya.edukit.cn.ua/ .

 

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.