Новорічна казка для малечі області
Сотні посмішок, солодкі подарунки та емоційне споглядання новорічної казки — так вже традиційно дітлахи зустрічають обласне Новорічне свято ялинки.
Дійство відбулося сьогодні, 11 січня, в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім. Т.Г.Шевченка.
Вітання від голови облдержадміністрації Валерія Куліча передав його перший заступник.
- Новорічні дива розпочалися ще з 19 грудня, коли під ваші подушки святий Миколай поклав подарунки. Потім бажане знаходили під ялинкою, отримували від родичів на Різдво. Я хочу, щоб ваше життя складалося і з щасливих буднів та свят. Даруйте радість батькам та ростіть здорові, — звернувся до маленьких гостей Леонід Сахневич.
З різних куточків Чернігівщини, щоб поспілкуватися та сфотографуватися з відомими книжковими персонажами, запросили 750 представників багатодітних та малозабезпечених родин; дітей з інвалідністю; малечу,чиїх родин торкнулася військова агресія на сході країни.
Після запальних хороводів дітей запросили на перегляд новорічної казки «Веселий маскарад».
Останні новини Чернігівщини
19 лютого: цей день в Україні і світі 08:36
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression
Вчинив підрив вибухівки на замовлення: поліція повідомила про підозру зловмиснику, причетному до вибуху в Чернігові 19:00
В ході документування з викриття причетних до підпалів і вибухів у Чернігові, поліцейські управління карного розшуку та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність мешканця Дніпропетровщини до підриву вибухівки на території приватного будинку.
Простір довіри без бар’єрів: у Прилуках діє Центр ментального здоров’я 18:56
Турбота про внутрішній стан в умовах сьогодення стала такою ж важливою, як і фізична безпека.Комплексну психосоціальну підтримку жителі Прилуцької громади можуть отримати в Центрі ментального здоров’я, що функціонує на базі центральної міської лікарні.
Екскаватори, бульдозери та навантажувачі на службі громади: масштабна допомога від Японії 18:53
Автопарк комунальної техніки Чернігова поповнився сучасними екскаваторами, фронтальними навантажувачами та бульдозерами. Ці машини не просто оновлюють парк, а суттєво підвищують здатність міських підприємств виконувати роботи з благоустрою, ремонту та обслуговування інфраструктури.
Надзвичайні події в області за останню добу 13:31
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода, 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.