Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 16 липня, 16:14:16

Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"

12.12.2016   12:56Агенцiя

В місті Києві, на базі Українського державного центру позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!».

Журі розглянуло близько 800 робіт, які підготували вихованці творчих колективів гуртків юних фотоаматорів позашкільних навчальних закладів, учні загальноосвітніх шкіл. Роботи були представлені у номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, побутові або жанрові фотографії, фото з застосуванням програми Аdobe Photoshop, архітектура, репортажне фото, макрофотографія, флора та фауна, а також позажанрове фото.

Конкурс дає можливість популяризувати та підвищити роль фотоаматорства у творчому житті молоді, привернути увагу учнівської молоді до унікального природного та етнокультурного потенціалу нашої Батьківщини.

У своїх фотографіях автори демонструють уміння поєднувати технічну досконалість з нестандартним підходом до процесу зйомки фоторобіт, креативний підхід з застосуванням нових технологій, відвертість контрастного світла, перехід до півтонів, які вносять глибину.

Найбільшу кількість фоторобіт було представлено в номінації натюрморт. У цьому жанрі юні фотоаматори зображують красиво розміщені предмети серед яких зустрічаються колоритні овочі, фрукти, квіти та предмети домашнього вжитку, які доповнюються красивою тканиною, посудом. Сьогодні натюрморт у фотографії є дуже популярним. З його допомогою фотографи відточують свої професійні навички.

Найбільшу кількість своїх емоцій та переживань авторам вдалось передати в номінації репортажне фото. Сьогодні цей жанр також є досить поширеним. Мало хто знає, що знімки різних заходів і свят — це і є репортаж.

Вважається, що фотограф просто знімає ті або інші події, насправді ж репортаж — це можливість передати не тільки суть тих чи інших дій, але й своє ставлення до них. Якщо розглядати різні жанри фотографії, то репортаж найбільш точно передає характер фотографа, його емоційний стан і професіоналізм.

Об’єктивний погляд на речі — одна з найважливіших рис характеру, якою повинен володіти справжній фоторепортер. Кожен, хто бере в руки фотокамеру, може винайти свій підхід і відобразити властиве йому бачення світу. Хіба фотографія це не найдивніше мистецтво?

Щиро дякуємо усім учасникам фотоконкурсу та членам журі. Бажаємо юним фотоаматорам натхнення, творчих успіхів, нових досягнень та звершень у фотомистецтві.


Кошмал Віктор

Останні новини Чернігівщини

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено

Одужали ще 13 хворих на коронавірус. Нових не виявлено 11:53

За даними Управління охорони здоров’я облдержадміністрації, протягом минулої доби не зафіксовано нових лабораторно підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 11:31

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01

Білоруси із знижкою 19% залишили спаринг-партнерів ні з чим на трасі М-01 11:17

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області уклала договір з «ДСТ№ 2, г. Гомель» на поточний середній ремонт дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі вартістю 93,90 млн гривень. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

Припинено діяльність центру з мінімізації податків

Припинено діяльність центру з мінімізації податків 10:46

Співробітники податкової міліції у взаємодії з прокуратурою Чернігівської області припинили діяльність міжрегіонального центру з мінімізації податків, який був розташований у м. Києві та надавав послуги підприємствам реального сектору економіки в частині формування незаконного податкового кредиту та переведення безготівкових коштів у готівку.

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства

Чернігівським рибоохоронним патрулем за тиждень викрито 20 порушень Правил рибальства 10:40

За тиждень з 8 по 15 липня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 20 порушень Правил рибальства. Так, складено 12 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та вісім протоколів - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства).