Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 00:05:55

Як стати мільйонером – поради мільярдера!

06.05.2012   15:40Агенцiя

Уоррен Баффет – один з найвідоміших світових мільярдерів, який у свої 80 років має статки понад $44 млрд. Не зважаючи на таку вражаючу, а подекуди просто неосяжну для звичайних людей суму, більшість своїх заощаджень він жертвує на благодійність та різноманітні соціальні програми.

Схоже, що похилий вік – це саме той момент, коли людина може з чистим серцем розказати про все та поділитися відвертими порадами, набутими з власного досвіду за все життя. Нещодавно Баффет зустрічався зі студентами бізнес-школи Richard Ivey і розповів їм кілька чудових тез, якими ми ділимось з вами.

1. Ключ до успіху – емоційна стабільність. Щоб розбагатіти, високий IQ не потрібен.

2. Інвестуйте в себе, розвивайте свої таланти та працюйте над слабкими сторонами. Інвестиції в себе не завжди означають оплату навчання у вузі. У мене два дипломи, але я не вішаю їх на стіну – я навіть не знаю, де вони лежать. Джон Меллор провів дослідження, в якому одна група молодих людей ходила в університет, а інша – проводила час на пляжі. Їх результати не відрізнялися кардинально – вони залежали лише від того, як той чи інший студент працював над розвитком своїх умінь.

3. Знайдіть свою пристрасть. Ви точно будете знати, що це, коли побачите її. Це важливіше, ніж гроші. Я не знаю жодної людини, яка би йшла за своєю пристрастю і не була щасливою та успішною. мій батько казав мені, що дуже важливо мати внутрішнє “усвідомлення” і завжди звірятися з ним. Це допоможе вам займатися тим, що справді приносить задоволення.

4. Погляньте на ваших однокурсників. Виберіть одного, якого ви б хотіли “купити” – чиї якості вам подобаються, і одного, якого хотіли б “продати” – який не приваблює вас. Запишіть їх якості на папері. Ви побачите, що всі вони з’явилися не при народженні, а були розвинуті протягом життя. Випишіть ті, які вас приваблюють, і слідуйте своєму списку.

5. Якби вам дозволили взяти одну машину, яку ви б обрали? Але це була би ваша єдина машина на все життя. Так і з вашим тілом. Турбуйтесь про нього, заливайте в нього хороше “паливо”, поводьтесь з ним добре – у вас є лише одне тіло на все життя.

6. Я справді вірю, що найважливіше рішення, яке ви можете прийняти в житті – це обрати хорошого чоловіка чи дружину.

7. Обирайте роботу, яка відповідає вашим принципам. Ви ж не хочете пристосовуватись до культури, яка викликає у вас нудоту. Вам потрібно знайти таку роботу, яка буде викликати ентузіазм. Це важко, коли мова йде про першу роботу в житті. Робіть її не заради грошей.

Вам варто працювати з тими людьми, якими ви захоплюєтесь. Ми живемо лише один раз. Уникайте роботи на людей, які знаходяться під таким жорстким тиском, що вимушені підганяти результати і вигадувати спеціальні стимули, аби лише покращити річний результат. Ви ж не хочете, щоб вас оцінювали за результатами кожного кварталу.

http://www.expres.ua/news/2012/05/06/65749

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини