Фейсбучний мікс до кави № 140
У сьогоднішньому дайджесті ми цитуємо користувачів чернігівської спільноти у мережі Фейсбук щодо подій 7 листопада.
Про що ж писали та які теми обговорювали, дізнавайтеся у цьому випуску.
І звичайно, пишіть свої думки та коментуйте.
Отже, чернігівці говорили про таке.
- про радіо:

- про осінню хандру та способи боротьби з нею:

- про старий Чернігів:

- про замовників і виконавців:

- про конкурс "Красуня Ніжина":

- про дітей та журналістику:

- про публікації у газеті "Сіверщина" до роковин Революції Гідності:

- про народних депутатів та телеканали:

Гарного настрою і вдалого дня!
Останні новини Чернігівщини
Чотири маршрути можуть припинити роботу: місто звернулося до МВА 10:39
10 лютого 2026 року перевізник ТОВ «Епітранс» офіційно повідомив управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку Чернігівської міської ради про намір з 1 березня 2026 року припинити обслуговування автобусів на маршрутах №20, 22, 29 та 31.
Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07
Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.
Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04
Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.
В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57
Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.
18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52
День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression