Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 09:55:53

Прикраси на Хеллоуїн своїми руками виготовляли неповнолітні засуджені юнаки Прилуцької виховної колонії

01.11.2016   15:39

На Заході День всіх святих або Хеллоуїн відзначають давно. Мета цього свята – захистити людей від злих духів, відігнати чаклунів і відьом, а також зберегти урожай.

Саме для того, щоб відлякати всяку нечисть, і створюють прикраси з гарбуза. Про те, як зробити гарбуз, костюми і створити святковий образ, розповіли вихованцям Прилуцької виховної колонії управління ДПтС України в Чернігівській області.

Вихованці установи креативно підійшли до втілення своїх ідей до святкування Хелловіну та змагались у створені «Ліхтарів Джека» з гарбузів.

Під час виготовлення цього оригінального святкового ліхтаря юнаки зрізали кришечку зверху гарбуза, ложкою виймали м’якоть, вирізали страшні пики на бічній частині гарбуза та всередину встановили свічки.

Лякати друзів і знайомих засуджені Прилуцької виховної колонії не ходили, але отримали задоволення від створення прикрас.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.