Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:58:25

Відбувся освітній табір національно-патріотичного виховання

01.11.2016   15:26Агенцiя

Громадські активісти, зацікавлені в розвиткові національно-патріотичного виховання молоді, зібралися на Всеукраїнський табір «Джура-Чернігів».

Табір відбувся на території бази відпочинку “Десна”, поблизу с.Ладинки Чернігівської області.

Організували захід Міністерство молоді та спорту України спільно з Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації та Спілкою Української Молоді в Україні.

Завданням табору була підготовка майбутніх впорядників та організаторів Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), метою якої є виховання юних патріотів України, формування духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Впродовж 24 – 29 жовтня, 55 юнаків та дівчат з 14 регіонів нашої країни, знайомилися з методикою проведення виховних заходів національно-патріотичного спрямування, набували практичних навиків організації вишколів, таборів, дискутували, обмінювалися досвідом.

Табором провадила команда в такому складі: Комендант – Павло Євтушок (Київ), бунчужний – Антон Мусік (Київ), програмові-виховники – Юрій Іляш (Калуш, Івано-Франківська область) та Святослав Липовецький (Тернопіль), запрошені інструктори – Неля Лавріненко (Чернігів) та Таня Ковальова (Київ).

Також, окремі гутірки з дітьми провадили отець Олександр Богомаз (Мелітополь, Запорізька область) та брат Іван Жуган (Київська Трьохсвятительська семінарія УГКЦ).

Таборова програма до обіду була наповнена гутірками та тренінгами. По обіді учасники «Джури» брали участь в теренових іграх, спортивних змаганнях, вчилися надавати першу медичну допомогу, мали заняття зі співів. Вечірня частина складалася з ігротеки «Вулиця», інтелектуальних змагів «Відун», ватри.

Як, в підсумку, зауважили учасники, які представляли різні громадські організації, – це був один із найкращих таборів у їхньому житті, а отриманий багаж знань та вмінь згодом допоможе їй реалізувати себе в якості впорядників та організаторів гри «Сокіл» («Джура»).

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.