Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 00:32:42

Діти області влітку відпочили та оздоровилися на 45 мільйонів гривень. ВІДЕО

01.11.2016   10:32Агенцiя

Цього літа чернігівські діти відпочили й оздоровилися за 45 мільйонів гривень. Маленькі чернігівці цього року вперше поїхали до Хорватії, а область вперше оздоровила дітей зі Сходу. Що ж до літа-2017, то заклади оздоровлення планують звільнити від податку на землю, а для ЗМІ оголосили особливий конкурс.

360 дітей – жителів області — цього року поїхало відпочивати за кордон – до Італії, Іспанії та — вперше — до Хорватії. Перебування дітей на Адріатичному морі взяла на себе приймаюча сторона, проїзд – обласна адміністрація.

Валерія Жданюк і Катерина Короленко: «Нам дуже сподобалось. Сподобались і люди, з якими ми там спілкувалися, це господарі і робітники цього закладу дуже тепло нас прийняли. Наші хлопці навіть познайомилися з хорватськими хлопцями та грали в футбол. Це було справді незабутньо і ми ніколи не забудемо цю поїздку і хочемо ще поїхати».

Усе найкраще – дітям. Під «найкращим» маємо на увазі 45 мільйонів гривень – стільки загалом було виділено на відпочинок та оздоровлення дітей Чернігівщини. Із цієї суми обласних коштів – близько двадцяти мільйонів та майже дванадцять – міський бюджет. Решта – позабюджетні гроші, зокрема благодійні. Загалом в області відпочило та оздоровилося 50 тисяч 856 дітей.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Це 53% від усієї їх кількості, це на 1970 дітей більше ніж у 2015 і більше, ніж було заплановано чи прогнозовано».

Особливу увагу приділили дітям з особливими потребами, соціально незахищеним, а також тим, у кого батьки воюють або загинули в АТО.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Придбано 540 путівок за обласні кошти розміром в 2,4 млн грн.».

Також вперше область за свій кошт оздоровила 50 дітей зі Сходу — з Сєвєродонецька Луганської області. Це обійшлось у 190 тисяч гривень.

Що ж до проблем, то цього літа не відкрилося п’ять дитячих таборів у Прилуцькому, Менському й Коропському районах. А у всіх тих, що відкрилися, спостерігалась низька наповнюваність дітей.

Ніна Лемеш, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації: «Бо фінансування все лягло на плечі місцевих бюджетів».

Що ж до завдань на наступний рік, то одним із пріоритетних є звільнення дитячих закладів оздоровлення й відпочинку від сплати податку на землю. Також, аби привернути увагу ЗМІ й населення області до дитячого відпочинку за державний кошт, департамент сім’ї, молоді та спорту оголосив конкурс для засобів масової інформації на краще висвітлення теми. Роботи мають бути опубліковані або вийти в ефір з 1 квітня по 1 вересня. Переможці в кожній номінації будуть відзначені цінними подарунками.


Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.