Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:23:19

Хто краще розповість про дитячий відпочинок — одержить нагороду

01.11.2016   08:13Агенцiя

Навесні на Чернігівщині стартуватиме Обласний конкурс серед засобів масової інформації на краще висвітлення літньої дитячої оздоровчої кампанії. Про це під час чергового брифінгу в облдержадміністрації повідомили директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Ніна Лемеш та її заступниця Світлана Скиба.

Прийом конкурсних робіт розпочнуть першого квітня наступного року, а підсумують конкурс вже наприкінці вересня. Організатори — Департамент сім’ї молоді та спорту ОДА, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА та обласна організація Національної спілки журналістів України визначили наступні номінації тематичного конкурсу:

- «Краща газетна публікація»;

- «Краща (кращий) теле- або радіопрограма (сюжет)»;

- «Краща публікація в інтернет-виданнях»;

- «Краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії».

Передбачається, що конкурс сприятиме поінформованості громадськості про підготовку та проведення літньої оздоровчої кампанії, підвищенню рівня надання послуг дитячого відпочинку та оздоровлення. Кращі роботи буде відзначено, а авторів нагороджено. При чому, якщо у перших трьох номінаціях нагородять автора журналістського матеріалу, то за краще висвітлення літньої оздоровчої кампанії нагорода може бути колективною.

Ніна Лемеш поінформувала присутніх на брифінгу журналістів про підсумки дитячої оздоровчої кампанії цього року. Серед пріоритетів на рік наступний особливо виокремила національно-патріотичний аспект організації літнього дитячого дозвілля та координування дій всіх суб’єктів оздоровлення на створення безпечних та комфортних умов відпочинку дітей.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.