Чернігіврибоохорона повідомляє про заборону вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах у 2016 – 2017 роках
Зимувальна яма - місце масового скупчення риб у заглибленнях дна річок і озер в зимовий період.
З метою забезпечення охорони зимівлі водних біоресурсів у водних об’єктах Чернігівської області, наказом Чернігіврибоохорони №43-о від 19.10.2016, з 1 листопада 2016 року до початку весняно – літньої заборони на лов риби та інших водних біоресурсів, забороняється вилов будь-яких водних біоресурсів на зимувальних ямах.
Основні місця зимівлі риб (зимувальні ями) в водоймах підконтрольних Управлінню охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Чернігівській області:
р. Сож:
від гирла р. Немильня Ріпкинського району вниз 1 км, площа 7,5 га;
від гирла р. Сож Ріпкинського району проти течії 1 км.
р. Дніпро:
від гирла р. Сож Ріпкинського району вниз 1 км;
від виходу затоки, що знаходиться навпроти с. Деражичі (Республіка Білорусь), вниз за течією 1 км та вгору проти течії 1 км, Ріпкинського району;
від с. Лопатні, Ріпкинського району вгору проти течії 3 км;
від входу в Любецький затон смт. Любеч Ріпкинського району вгору проти течії 5 км включаючи урочище Змії;
від виходу з Станецького старика Ріпкинського району вниз 1 км та вгору 1 км;
від виходу затоки поблизу с. Кукари, Ріпкинського району вниз за течією 1 км та вгору проти течії 1 км;
від виходу з Редьківського старика Ріпкинського району вгору проти течії 1,5 км;
від входу в урочища Річище Чернігівського району до входу в урочище Яблунів Чернігівського району за течією;
від виходу з урочище Яблунів Чернігівського району вгору та вниз по 500 м. в обидва боки;
від автомобільного мосту через р. Дніпро Чернігівського району вниз 4 км до виходу з урочища Пресовальня.
р. Десна:
від гирла р. Смячка Новгород-Сіверського району вгору 500 м, вниз 1 км – площа 7,5 га;
р. Смячка Новгород-Сіверського району до ставків рибного господарства – площа 10,5 га;
Каменська затока в районі с. Камень Новгород-Сіверського району, площа 25 га;
затока “Річиця” на р. Судость поблизу с. Колос Новгород-Сіверського району;
від бакенського будинку в с. Мурав’ї Новгород-Сіверського району, вгору проти течії 200 метрів;
від гирла р. Судость до гирла р. Пятна біля с. Камень Новгород-Сіверського району;
від гирла р. Убідь Сосницького району вгору і вниз 1 км;
р. Убідь Сосницького району з усіма рукавами від гирла до мосту у м. Сосниця;
від гирла р. Снов Чернігівського району вгору 2,5 км і вниз 1 км;
від гирла р. Замглай вниз за течією 9 км до озера Полковниця;
затока Західного порту м. Чернігів, площа 10,5 га;
від залізничного мосту біля м. Чернігова до автошляхового мосту у с. Шестовиця Чернігівського району, площа 190 га;
р. Білоус від гирла до скидної споруди ВАТ Чернігіврибгосп в районі с. Жавинка, площа 2,25 га;
від початку бази відпочинку ЧЕЗАРА с. Ладинка Чернігівського району вгору проти течії 500 м, площа 5 га;
від входу в Слабинський старик в районі с. Ладинка Чернігівського району вниз за течією – 300 м, площа 6 га;
ділянка р. Десна вниз та вгору 500 м від входу в Виповзянський старик та Виповзянський старик в районі с. Виповзів Козелецького району, площа 22 га;
від виходу з протоки Озеро в районі с. Євминка Козелецького району (насосна станція) до входу в р. Сліпець в районі с. Крехаїв Козелецького району протяжністю 2 км.
Від того, як перезимує риба, як ми її збережемо взимку залежать і майбутні улови. Тож, збережемо разом рибні запаси наших водойм!
Останні новини Чернігівщини
Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49
Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.
Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15
Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.
Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20
Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.
Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29
У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.