Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 12:44:25

Творча малеча Чернігова готується до благодійного фестивалю

21.10.2016   14:50Агенцiя

20 жовтня, в Чернігівській облдержадміністрації заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова поспілкувалася з юними талантами Чернігова.

Зустріч відбулася в теплій і творчій атмосфері.

– Усі ви різні, яскраві та неповторні, але дуже гарні. Кожен має безліч талантів і краси. Діти – це наше майбутнє. Адже саме вам доведеться прославляти як Україну, так і нашу рідну Чернігівщину. І я дуже рада, що прийдешнє покоління росте таким щирим, патріотичним і творчим, – з цими словами звернулася Наталія Романова до юних гостей.

Усі вони готуються до участі в дитячому благодійному фестивалі «Міні-міс та міні-містер Чернігова», який відбудеться 22 жовтня в Чернігові.

У ході спілкування майбутні зірки розповіли про свої вподобання, продемонстрували здібності і таланти у співах та декламуванні віршів.

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації подякувала присутнім батькам, вихователям і організаторам майбутнього фестивалю, а також побажала всім творчого натхнення, яскравих вражень і успіхів.

Діти, в свою чергу, подарували їй макет чернігівського Дитинцю, який зробили власноруч.

А на завершення зустрічі її учасники разом виконали Державний Гімн України.

Останні новини Чернігівщини

Митрополит Епіфаній звершив Божественну літургію в Катерининському соборі Чернігова 12:42

Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній сьогодні перебував у Чернігові.

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів

Троє постраждалих – армія рф продовжує атакувати місто Чернігів 12:26

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом воєнного злочину (ч. 1 ст. 438 КК України).

“Любов карпатських гір” у філармонійному центрі 12:24

Вечір у звичайному карпатському селі. Люди збираються на вечорниці — співають, хоровод водять, веселяться.

Валерій Власенко виборов бронзу чемпіонату Європи з паранастільного тенісу в Швеції 12:23

З 20 до 25 листопада у шведському місті Хельсінборг відбувається чемпіонат Європи ITTF European Para Championships 2025.

Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо! 12:18

У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини