Анекдот вихідного дня. Гарного настрою!
Дощ, мряка, противно... На вулиці пустота... Ну і де ж ви, любителі дощу, "в якому можна заховати свої сльози"? Чого не гуляємо?

- Чоловіче, що ви робите?
- Не кричіть, дівчина! Я, коли національний гімн слухаю, завжди руку на груди кладу.
- Ну так і кладіть. Тільки на свою!
Прикро дізнатися, що з тобою зустрічаються, тому що люблять, а не тому що ти красивий і багатий.
У середу обіцяють сніг. А ще якихось дві зарплати тому стояла літня спека.
Стільки справ накопичилося, але немає ні хвилини вільної, весь час забирає лінь!
- Мені чай з лимоном.
- Лимон порізати?
- Так. І чай заварити.
Готувати мене навчила мама.
А розігрівати - тато.
- Звідки у тебе фінгал під оком?
- Познайомився з дамою, вона грайливо попросила вгадати її вік.
- А фінгал звідки?
- Вгадав ...
Борода додає власникові якийсь ореол загадковості: ніколи не знаєш, як поведе себе людина, якщо йому підпалити бороду.
Коти завжди чудово виглядають, тому що:
1. Не п'ють.
2. Не курять.
3. Багато сплять.
4. Багато їдять.
5. Не ходять на роботу.
Останні новини Чернігівщини
Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54
У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52
Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).
Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44
1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38
Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.