Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 08:19:33

Перевір себе: Чи впевнені ви в своїх силах?

16.10.2016   14:14Агенцiя

Дайте відповідь на запитання тесту, щоб дізнатися, наскільки ви впевнені в собі.

За кожну відповідь «а» ставьте собі 1 бал, за відповідь «б» - 0 балів.

1. Чи ви час від часу прокидаєтеся вночі із відчуттям сильного голоду?

а) Так.
б) Ні.

2. Чи можна сказати, що ви з радістю знайомитеся з новими людьми?

а) ні.
б) Так.

3. Взагалі, вам байдуже, де ви будете сидіти під час перегляду матчу, концерту або вистави, чи буде це ВІП-ложа або гальорка?

а) Так.
б) Ні.

4. Чи сильно ви нервуєте, коли у вас несподівано відривається ґудзик, а ви перебуваєте в людному місці?

а) Так.
б) Ні.

5. Ви нервуєте, коли раптово дзвонять у двері?

а) Так.
б) Ні.

6. Виходячи з квартири, чи часто ви починаєте згадувати про те, чи залишили увімкненим світло, плиту, і чи не забули закрити вікна?

а) Так.
б) Ні.

7. Дуже рідко відчуваєте себе зовсім без сил?

а) ні.
б) Так.

8. Ви, як правило, оперативно реагуєте на ситуацію, що змінюється?

а) ні.
б) Так.

9. У своїх вчинках керуєтесь в основному тим, чого очікують від вас оточуючі?

а) Так.
б) Ні.

10. Ви часто засмучуєтеся без вагомих причин?

а) Так.
б) Ні.

11. Вас дратують гості, які прийшли без попереднього дзвінка?

а) Так.
б) Ні.

12. Вам зазвичай важко згадати, що снилося вночі?

а) Так.
б) Ні.

13. Чи буває так, що перед відрядженням вам раптом хочеться від нього відмовитися?

а) Так.
б) Ні.

14. У кафе ви погодитеся сісти за столик, за яким вже хтось відпочиває?

а) ні.
б) Так.

15. Вам доволі часто хочеться побути на самоті?

а) Так.
б) Ні.

Складіть отримані бали і ознайомтеся з висновками.

Не більше 4 балів. Ви рідко робите необачні вчинки і, в загалом, міцно стоїте на ногах. Якщо часом ви відчуваєте невпевненість, це не є недоліком, а лише свідчить про гнучкості вашої психіки.

5-8 балів. Іноді у вас виникає потреба почуватися більш впевнено. Ви буваєте дещо скуті і можете боятися громадської думки. Залишайтеся самим собою і вибірково ставьтеся до критики оточуючих.

9-12 балів. Вас не можна назвати завжди впевненим у собі і своїх силах. Це відчуття, ймовірно, не дає вам в повній мірі «розправити крила». Аналізуйте свої вчинки, не лінуйтеся і не бійтеся відстоювати власну точку зору. І ніколи не пливіть за течією!

13-15 балів. Ви не даєте розвиватися своїм почуттям, боїтеся своїх вільних думок. Не заганяйте себе в кут, намагайтеся долати свої тривоги і страхи - і тоді ваше життя стане набагато яскравішим!

Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини