Кращих студентів обиратимуть провідні фахівці
До 31 жовтня проводиться добір учасників конкурсу “Кращий студент України” в Чернігівській області. І вже зараз можемо розповісти про експертні комісії, які будуть визначати кращих студентів.

В номінації “Громадський діяч” до експертної комісії ввійшли: Волинець Наталя Іванівна(Головний спеціаліст відділу соціальної роботи Чернігівського Міського Центру Соціальних служб для Сімї Дітей та Молоді), Гусак Регіна Вікторівна (Практичній психолог ліцею № 22 голова міського молодіжного центру “Жменя”), Бубенчикова Світлана Андріївна (Інформаційний менеджер Чернігівського Обласного Відділу Всеукраїнської Благодійної Організації “Всеукраинская сеть ЛЖВ”).
“Кращого спортсмена” вибиратимуть Кужельний Андрій Володимирович (Депутат міської ради; Тренер-викладач з кікбоксингу обласної ДЮСШ “Колос”), Маневич Олексій Робертович (Директор обласної школи вищого спортивної майстерності), Шокун Василь Васильович (Заступник начальника відділу по фізичній культурі та спорту міської ради)
Серед молодих журналістів кращих визначатимуть Людмила Пархоменко (Заступник головного редактора газети “Деснянська правда”) та Сергій Дзюба (журналіст, редактор, Член Національної спілки журналістів України).
До експертів номінації “Кращий студент-науковець” входитиме Ільчук Валерій Петрович(Доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедрою фінансів Чернігівського державного технологічного університету) та ін.
Як бачите, експерти у нас поважні та висококваліфіковані спеціалісти у своїх галузях. Тому, Студент, не витрачай часу ? надсилай свою анкету та отримай змогу на визнання за свою працю.
Урочисте нагородження відбудеться 10 листопада 2011 року у міському палаці культури о 19.00.
Анкета і деталі на сайті: www.chernigiv-quest.com або за тел.: 603-226.
Організатор: “Студентська республіка” за підтримки управління сім’ї та молоді Чернігівської ОДА та відділу сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)