Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 03:25:51

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 119

04.10.2016   09:39Агенцiя

У сьогоднішньому дайджесті мова про короткий робочий день чиновників, експертів по субсидіям та про добро.

Читайте, коментуйте та пишіть нові пости у мережі фейсбук, а ми будемо міксувати найкращі та занйомити з ними читачів "Чернігівського монітору".

Отже, що цікавого відбулося 3 жовтня у Чернігові та області.

- о 16.00 робочий день чиновника закінчився?

- у Корюківці почалася політично-виборча боротьба?

- уроки на 8 ранку так само погано, як і останній урок для п’ятого класу о 6 вечора. Що скажете?

- про корів у міському парку культури та відпочинку:

- про субсидії та майбутні перевірки:

- про суворих чернігівських кротів:

- питання до сосничан: що там у вас з полями та соняшником?

- це взуття з хвостом чи кіт собі туфлі обирає?

- про добро:

- УВАГА! Не пропустіть цікавий захід!

Гарного настрою та вдалого дня! І тільки хороших новин та радісних звісток!

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини