Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 11:54:18

У якості туристів чернігівці побували в 43 країнах світу

27.09.2016   07:47Агенцiя

До Всесвітнього дня туризму.

У 2015 р. інфраструктура туристичного бізнесу Чернігівщини включала  55 суб’єктів туристичної діяльності.

За даними статистичної звітності туристичними організаціями області обслуговані більше 7 тис. туристів, переважна більшість із яких (93%) виїжджали за кордон, 7% – охоплено внутрішнім туризмом. Крім того, одноденними турами обслуговано більше 3 тис. екскурсантів.
   
У якості туристів у 2015 р. чернігівці побували в 43 країнах світу, найбільш популярними залишаються Єгипет (2,5 тис. осіб) та Туреччина  (2,1 тис.). Болгарію відвідали 495 осіб, Іспанію – 235, Грецію – 167, Об’єднані Арабські Емірати – 137.

Географія подорожей включала такі країни, як Кіпр, Чорногорія, Італія, Чехія, Шрі-Ланка, Угорщина, Домініканська Республіка, Туніс тощо.
   
Від надання туристичних послуг у 2015 р. суб’єкти туристичної діяльності отримали 5 млн.грн. доходу, операційні витрати на надання туристичних послуг становили 4 млн.грн.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.