Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 00:22:25

Діти з Чернігівщини продовжують насолоджуватися відпочинком у Хорватії

22.09.2016   12:34Агенцiя

14 вересня делегацію Чернігівщини у складі 45 дітей, яких торкнулася війна на сході України (діти учасників та загиблих в АТО, діти внутрішньо переміщених осіб), відправлено на відпочинок до Хорватії, де вони перебуватимуть 2 тижні.

Нагадаємо, що групу школярів супроводжують лікар, перекладач та вчитель. Також було детально перевірено майбутні умови проживання школярів, ознайомлено із щоденним графіком та розробленою розважальною програмою на кожен день.

Так кожний ранок в Хорватії розпочинається із ранкової зарядки. Активно, весело, цікаво і дружньо.

Вже за той період часу, який діти знаходяться на відпочинку, вони встигли отримати чудові враження від відвіданих екскурсій, а також позитивні емоції від променів сонця та вод теплого Адріатичного моря.

Юні школярі вже прекрасно адаптувались та почали цікавитися хорватською мовою, улюблене слово «хвала», що в перекладі з хорватської «дякую», також встигли відвідати тамтешні магазини.

Щовечора діти приймають участь у розробленій для них обов’язковій розважальній програмі, нещодавно вони взяли участь у самопрезентації де смогли проявити себе та більш детально познайомитися один з одним.

Подальше перебування на іноземних землях Хорватії обіцяє бути таким же насиченим та цікавим. Тож бажаємо дітям чудового, позитивно-емоційного відпочинку та сподіваємося на привезені чудові враження та гарний настрій.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини