Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 листопада, 22:29:38

Ніжин запрошує на Фестиваль огірка

17.09.2016   10:45Агенцiя

Свято каштана - у Франції, томатний фестиваль - в Іспанії, гарбуза – в Австрії, кавуна - на Херсоншині, Огірка – у НІЖИНІ, в Україні, на Чернігівщині!

Більш 350 років по світу йде слава про ніжинські огірки.

Чумацькими обозами, а потім і вагонами розходилися діжки з огірками і несли вони ім’я Ніжина аж до європейських столиць, тож кому, як не ніжинцям поширювати заслужену славу ніжинських  огірків та примножувати традиції рідної землі, надбання предків, які століттями зберігали його ексклюзивність.

17 вересня в  рамках  відзначення Дня міста Ніжина у Шевченківському парку  проводиться IV-й  фестиваль  «Його величність,  Ніжинський огірок».

Програмою передбачено презентації творчих територій, виставок, цікаві конкурси, дегустації, сюрпризи та  цікава концертна програма.

Ніжинці знають і зберегають  секрети солінь, передаючи їх із покоління в покоління. У цьому році  народним голосуванням на майданчику «Найсмачніший огірок» обиратимуть  кращі  огіркові соління. А для  тих, хто присмачить усе це національним колоритом, українським гумором, додасть фантазії та самобутності, готуються подарунки  від ніжинського майстра-бондаря та організаторів свята. Тож чекаємо  усіх бажаючих взяти участь у конкурсі!

Фестивальна програма розпочинається  з 11-ої години.


"В Нежине, вынырнув из-под колес вагона, с таинственным и взбудораженным лицом выскакивает мальчишка. Под мышками у него два бочонка с солеными огурцами.
- Пятнадцать лимонов! – пищит мальчишка.
- Давай их  сюда! – радостно кричит пассажиры, размахивая деньгами….. Пассажиры устремляються  в погоню за нежинскими огурцами и покупают их без нарушения правил и с нарушением таковых."

Михаил Булгаков «Путевые заметки»(1923 г)

Останні новини Чернігівщини

Вчинив дебош у магазині та втік ховатися у чужу квартиру: поліцейські вгамували агресивного чоловіка і передали його медикам 10:24

Співробітники Чернігівського райуправління поліції за силової підтримки роти поліції особливого призначення зупинили агресивну поведінку чоловіка, який влаштував погром в пивному магазині, а потім вдерся до чужої квартири в сусідній п’ятиповерхівці та зачинився там.

В області перевірятимуть готовність роботи автотранспорту в зимовий період 10:22

Комплекс заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима» буде відбуватися з 01 по 21 грудня 2023 року. Про це інформує Відділ державного нагляду (контролю) у Чернігівській області.

Діє програма безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни 10:20

Навчання здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які на сьогодні діють у 8 областях України. Там можна пройти як первинну професійну підготовку, так і перепідготовку чи підвищення кваліфікації.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:17

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 7 пожеж.

28 листопада - цей день в Україні та в світі

28 листопада - цей день в Україні та в світі 09:15

ДЕНЬ 643 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 643 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини