У Чернігові готуються до Дня міста + Програма заходів
У Чернігові незабаром розпочнуться загальноміські заходи з нагоди відзначення Дня міста Чернігова, - повідомляє прес-служба міської ради.
Як повідомила начальник управління культури міської ради Олена Савченко, вже затверджено попередню програму святкових заходів, які пройдуть з 16 по 25 вересня. Серед основних - покладання квітів до Братської могили у сквері ім. М. М. Попудренка та до Меморіалу Слави на Болдиній горі, які відбудуться 21 вересня о 10 годині.
Цього ж дня у міському Палаці культури о 17 годині до Дня міста та 73-ї річниці визволення Чернігова від нацистських загарбників пройде концертна програма за участю творчих колективів нашого міста.
23 вересня на Алеї Героїв відбудеться концерт учнів шкіл естетичного виховання «В твоє майбутнє віримо, Україно», Шостий міжнародний фестиваль-конкурс хореографічного і вокального мистецтва «Яскрава країна» – в Чернігові – 2016». Крім того, турецький військовий оркестр біля Катерининської церкви проведе свій флешмоб. Відбудуться також показові виступи одеського муніципального духового оркестру та інших військових духових оркестрів.
24 вересня о 17 годині розпочнеться концертна програма «Чернігів рідне місто моє». Цього дня очікуються виступи Олега Вінника та Тіни Кароль.
Всі зміни в програмі заходів, які можуть відбутися, обов’язково будуть опубліковуватись на офіційному сайті Чернігівської міської ради.
Програма заходів до Дня міста





Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.