Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 09:52:25

Обговорили перспективи розвитку "зеленого" туризму на Бахмаччині

31.08.2016   12:47

30 серпня у приміщенні Бахмацької райдержадміністрації відбувся виїзний семінар-тренінг «Можливості, форми та перспективи розвитку «зеленого» і сільського туризму з метою сприяння економічному зміцненню та диверсифікації регіону».

Даний семінар відбувся за участю Сергія Проценко, завідувача Сектором Державної регуляторної служби України у Чернігівській області та Анни Дудчиної, заступника генерального директора Державної Організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

На другій частині семінару-тренінгу заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко доповіла про стан і перспективи розвитку малого і середнього підприємництва в Бахмацькому районі.

На пріоритетних напрямках підприємницької діяльності та пошук і аналіз бізнес-ідеї інформувала Анна Дудчина, заступник генерального директора Державної Організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області».

Олексій Ситайло, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, розповів про проблеми та перспективи розвитку «сільського» і «зеленого» туризму в бахмацькому районі.

Свій досвіт роботи в цьому напрямку представили завідувач відділу науково-просвітницької роботи НІКЗ «Гетьманська столиця» Марина Герасько та засновник мистецького хутора Обирок Леонід Кантер.

- Ми – представники влади, як ніхто інший, зацікавлені у розвитку малого та середнього бізнесу у районі, так як його подальший розвиток дозволить вирішити проблему зайнятості населення, відродити сферу послуг, наситити ринок різноманітними товарами, збільшити надходження до бюджету, що врешті – решт покращить рівень життя мешканців району, - підвівши підсумки семінару-тренінгу, наголосила заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко.

Останні новини Чернігівщини

Військові збори у Білорусі та

Військові збори у Білорусі та "гради" біля кордону: зведення Генштабу на ранок 29 червня 09:20

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 29 червня 2022 року.

29 червня - цей день в Україні і світі

29 червня - цей день в Україні і світі 09:18

29 червня у світі відзначають Міжнародний день тропіків, Всесвітній день промислового дизайну і Всесвітній день проти відмови від свійських тварин.

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників

У Прилуках атестати про завершення навчання отримали 297 випускників 18:45

28 червня у Прилуках відбулося вручення атестатів випускникам – 2022. Цьогоріч своє навчання у закладах загальної середньої освіти міста завершили 297 дітей.

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці

Прилуцька поліція затримала місцевого мешканця за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своїй сусідці 18:32

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали чоловіка, який у п’яному вигляді в ході раптово виниклої сварки поранив ножем 42-річну сусідку.

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили

У Чернігові стартує проєкт #МістоСили 18:26

У Чернігові стартує проект підтримки волонтерів, педагогів, соціальних працівників, психологів, медиків - тобто представників професій, які працюють з людьми і для людей.