Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 20:27:58

Ювілейний студентський форум Менщини

26.08.2016   09:25

20 серпня у ДОК «Казковий» Менським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за підтримки Менської районної державної адміністрації проведено 15-й Студентський форум Менщини.

Щоб потрапити на свято, треба було пройти неабиякі перешкоди та «залишити свій слід» на асфальті. Підтвердити свою участь у форумі можна було фотографіями, де фоном були «Кавьор» з магнітофоном, «Басейн», «Інстаграм», «Мі-мі-шечки», девіз «Я люблю Мену» та багато інших. На благодійному аукціоні збиралися кошти на лікування хворих дітей Павла Чобота та Кирила Мироненка.

Близько трьохсот студентів дружно ламали старі традиції та імпровізували на сцені та поза нею. Команди «старих» та «нових» ведучих змагалися, хто кращий. Цього року яскравих та веселих блокнотів-сувенірів, надрукованих за фінансової підтримки Менської районної державної адміністрації були двох видів.

Фотоквести, конкурси, змагання – кожен студент обов’язково взяв участь, бо ще при вході був кудись записаний. У патріотичному квесті «Країна У» команди змагалися, хто швидше з’їсть сало, складе карту України та ін.

Підкріпившись кашею, студенти змогли спробувати себе в екстремальній розвазі – бамперболі. Відгуки були: «Це круто!». Спонсорську допомогу для цього надали Геннадій Примаков та Валерій Гайдукевич.

Чотири найактивніші студенти (ведучі, сценаристи, музиканти та декоратори) – Панасенко Катя, Неруш Аня, Примаченко Костя, Нікитенко Катя, та переможець конкурсу на найабсурдніший костюм на ім’я Олександр отримали квитки на «Океан Ельзи», кошти на які надані заступником голови Чернігівської обласної ради Дідуром Арсеном Володимировичем.

Закінчила форум весела дискотека та пісні під гітару біля вогнища.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року