Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 серпня, 16:44:49

Вихованці Прилуцької колонії відзначили свято Маковія

15.08.2016   12:00

Вихованці Прилуцької виховної колонії відзначили одне з найпоетичніших свят в Україні – Маковія, яке вважається юнацьким святом.

Представники релігійної громади «Спасіння» м. Вишневе ознайомили хлопців з цікавою біблейською оповідкою про сім святих мучеників – братів Маковеїв та їх матір Соломію. Всі вони з її благословення загинули за свою віру.

В давні часи до цього свята приурочували освячення квітів, городини та криниць. За ініціативи вихованців в установі провели конкурс на кращу ікебану. Букети були різнобарвні: чорнобривці, хризантеми, пахуча зелень. Важко було виявити переможців, бо ж це свято принесло радість кожному.

То ж хай вихованці шанують своїх предків, свої кращі традиції, адже від цього залежить наша духовність, наша цивілізованість і майбутнє нашої рідної України.

http://priluki.city/novyny/vihovanci-priluckoyi-koloniyi-vidznachili-svyato-makoviya

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.