Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 14 квітня, 20:46:37

"Мамонт-фест" відбувся на Чернігівщині. ВІДЕО

19.07.2016   08:11Агенцiя

Мезинський заповідник це унікальне місце на півночі Чернігівщини. Ландшафтний парк з мальовничими пейзажами на берегах Десни, у якому мешкають рідкісні тварини, що занесені до червоної книги.

Також ця місцевість має велике значення у світовій історії, адже саме тут науковці знаходять і досліджують унікальні стоянки первісних людей епохи палеоліту. Перше поселення кроманьйонців, славнозвісна Мезинська стоянка, було виявлене у 1908-му році. Унікальні артефакти тут знаходять і досі.

Саме той факт, що тут були знайдені перші у світі музичні інструменти надихнув організаторів створити на цій території «Мамонт-фест». Мета фестивалю привернути увагу молоді не лише до унікальних красивих місць відпочинку, а й зацікавити історією первісних людей, що мешкали в цьому краї.

Фестиваль тривав два дні. На території можна було побачити інсталяції, що відтворювали побут первісних людей, помешкання, шкури тварин, знаряддя праці. Науковці демонстрували археологічні знахідки. Також відбувалися спортивні заходи, а у вечері на відвідувачів чекала концертна програма.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 275 осіб 12:46

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 квітня в області вакцинація від коронавірусу охопила 7411 осіб.

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп

Відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" 12:00

12 березня за участі експертів проєкту ЄС "Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні" та представників міжнародної спільноти Slowfood в Чернігові відбулася презентаційна зустріч-воркшоп "Дорога смаку Чернігівщини" як інструмент розвитку сільських територій".

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами

Триває ліквідація тіньового обігу нафтопродуктами 11:30

13 квітня відбулося чергове засідання робочої групи щодо запобігання нелегальному обігу та незаконній торгівлі нафтопродуктами на території області.

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19

Лікарі під час онлайн-брифінгу розповіли про особливості та перебіг етапів вакцинації від COVID-19 11:11

13 квітня відбувся онлайн-брифінг, на якому медичні експерти відповіли на найпоширеніші питання лікарів та громадян щодо вакцинальної кампанії.

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області

Понад 49,7 мільйонів стягнутих гривень – показник результативності державних виконавців області 10:47

У своїй діяльностідержавні виконавці забезпечують реальну дію правових норм, застосовуючи при цьому заходи примусу, санкціоновані державою.