"Золотий берег" забезпечить комфортний відпочинок для чернігівців та гостей міста
Міський пляж Чернігова "Золотий берег" відтепер матиме все необхідне для повноцінного цивілізованого відпочинку чернігівців та гостей міста. На сьогодні ще продовжується активна робота по його облаштуванню.
Начальник КП «Паркування та ринок» Сергій Гарус прокоментував проведення значного комплексу робіт з реконструкції і благоустрою зони пляжу, її технічного обладнання з метою забезпечення комфорту та безпеки відпочиваючих. Так, за його словами, для підсипки берегу Десни у межах пляжу "Золотий берег" завезено кварцовий білий пісок з Голубих озер Ріпкинського району. Вже встановлено спортивний майданчик, батути для дітей, облаштована волейбольна площадка, розпочато спорядження дитячого майданчика. Крім того, проводиться робота по монтажу нових зручних кабінок для перевдягання.
Вже з перших сонячних літніх днів "Золотий берег" став улюбленим містом відпочинку чернігівців. Зокрема, минулими днями на міському пляжі проводили своє дозвілля біля двох тисяч відпочиваючих.
Значно збільшена пляжна зона для засмагання та відпочинку біля води. До послуг відпочивальників –новенькі шезлонги для приймання сонячних ванн та просторі парасолі, що захищатимуть у літню спеку. Також, встановлені нові сміттєзбірники. Втім, як повідомив Сергій Гарус, за дорученням міського голови Владислава Атрошенка невдовзі ці сміттєзбірники будуть замінені на більш місткі, адже кількість відпочиваючих з кожним днем зростає. Тож, для збереження чистоти та охайності пісчаного берегу і зеленої зони гостріше постає проблема збору сміття на території пляжу.
Зокрема, минулими вихідними днями на міському пляжі проводили своє дозвілля біля двох тисяч відпочиваючих.
Облаштуванням міського пляжу, Чернігівська міська влада прагне привернути увагу жителів та гостей міста до стандартів цивілізованого, культурного дозвілля на березі Десни та бережливого ставлення до природи заради отримання більш якісного рівня відпочинку.
У травні місяці проведено обстеження акваторії дна міського пляжу, під час якого з дна річки водолази підняли авіаційну бомбу. Це осколкова бомба часів Другої Світової війни АО-2,5 РТМ, яка знаходилася за декілька метрів від берега. Бомбу вивезли за місто та знешкодили.
На жаль, раніше завершити роботи по облаштуванню міського пляжу завадили дощі та несприятливі погодні умови, втім офіційне відкриття оновленого після облаштування пляжу попередньо заплановане на 1 липня.
Після завершення всіх робіт буде оформлено паспорт на відкриття пляжу "Золотий берег".
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.