Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 09:34:06

Гороскоп на наступний тиждень 20-26 червня

19.06.2016   13:37Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Ви хочете бути лiдером, але це викличе небажану реакцiю ваших колег. Найголовнiше завдання на сьогоднi — помиритися з близькими людьми.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Телець (21.04—21.05).
Наближається перiод, коли вам хочеться побути серед рiдних i близьких. Будьте обережнi у виборi друзiв.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.

Близнюки (22.05—21.06). Зараз не найкращий час для поїздок. Але якщо все вже вирiшено, перевiрте всi деталi.
Дні: спр. — 20; неспр. — 25.

Рак (22.06—23.07). Зiрки попереджають, що найближчим часом вам доведеться бути громовiдводом для своїх друзiв. У вихiднi влаштуйте сiмейну вечiрку.
Дні: спр. — 23; неспр. — 24.

Лев (24.07—23.08). У
сi подiї розвиватимуться динамiчно, плани часто мiнятимуться, тож ви не сумуватимете. Звернiть увагу на власне здоров’я.
Дні: спр. — 21; неспр. — 22.

Діва (24.08—23.09). На цьому тижнi доречними будуть пiзнавальнi прогулянки або екскурсiї. Враження надихнуть вас змiнити щось у життi.
Дні: спр. — 25; неспр. — 26.

Терези (24.09—23.10). Поспiлкуйтеся з досвiдченими людьми, не лiнуйтеся дiзнатися про щось нове. Друзi здивують вас своїми успiхами.
Дні: спр. — 23; неспр. — 25.

Скорпіон (24.10—22.11).
Щоб прийняти важливе рiшення, порадьтеся з близькими. Щодо ваших планiв — смiливо берiться за будь-яку справу.
Дні: спр. — 20; неспр. — 21.

Стрілець (23.11—21.12). Тиждень буде насичений i продуктивний. Доведеться виконувати чужу роботу. Результати будуть несподiваними.
Дні: спр. — 24; неспр. — 26.

Козеріг (22.12—20.01). Останнiм часом доводиться брати на себе чужi обов’язки. Щоб не залишитися у програшу, будьте максимально уважнi.
Дні: спр. — 22; неспр. — 24.

Водолій (21.01—19.02). Особистi iнтереси i плани не завжди збiгаються з тим, що задумали вашi друзi. На жаль, знайти компромiс буде дуже важко.
Дні: спр. — 22; неспр. — 23.

Риби (20.02—20.03). На другу половину тижня плануйте активнi заходи. Це допоможе направити енергiю в мирне русло.
Дні: спр. — 26; неспр. — немає.

Інша версія:

Овен. В ближайшие дни вы сможете проявить свои способности. Приняв решение, не подвергайте его сомнению - первый вариант окажется верным. В финансовых вопросах проявите сдержанность: траты должны быть оправданными. В пятницу не общайтесь с незнакомыми людьми, возможна агрессия с их стороны.

Телец. Будьте готовы к возникновению форс-мажорных ситуаций, которые потребуют принятия оперативных решений. В зону риска попадают поездки на автомобиле. В пути могут произойти непредвиденные происшествия, поломки транспорта и задержки.

Близнецы. Вы многое успеете сделать, если не будете ставить перед собой чересчур сложных задач. В конце недели звезды советуют активнее расширять круг знакомств, не отказываться от приглашений, посещать дружеские вечеринки. Там вы можете познакомиться с интересными людьми.

Рак. К новым возможностям заработать отнеситесь с осторожностью - есть опасность потерь. Выяснять отношения с теми, кто вам дорог, не следует. Хорошее время для дружеского общения. Укрепятся союзы, в которых у супругов большая разница в возрасте.

Лев. Возможно получение важной информации. Планы, составленные на этой неделе, будет легко осуществить в дальнейшем. В пятницу старайтесь избегать рискованных ситуаций, заключения сделок. В воскресенье возможно многообещающее знакомство.

Дева. На этой неделе не исключены ссоры и мелкие бытовые неурядицы. Старайтесь меньше обсуждать свои дела с малознакомыми людьми. Тем не менее на работе возможно повышение или увеличение зарплаты. Хорошее время для занятий домашними делами, благоустройства своего жилья.

Весы. Посвятите эту неделю улаживанию мелких рабочих и бытовых дел, которые были отложены в долгий ящик. Если же собрались в отпуск, сейчас хорошее время для дальних поездок. Удачный период для новых знакомств. А вот начинать ремонт пока не стоит. Возможен крупный разговор с партнером по браку, после которого отношения укрепятся.

Скорпион. Не стоит брать на себя слишком много, иначе рискуете выдохнуться уже к середине недели. Возможно, придется задействовать старые связи. В некоторых моментах вам сложно будет найти общий язык с людьми. Стоит поискать компромисс. В дороге не исключены задержки и помехи.

Стрелец. Многим Стрельцам придется взять на себя часть чужих дел. Можно помочь, однако не следует позволять садиться себе на шею. В пятницу кому-то из родственников может захотеться выяснить отношения. Не поддавайтесь на провокации. Выходные дни удачны для любовных отношений и романтических знакомств.

Козерог. Звезды советуют больше внимания уделять поддержанию имеющихся и налаживанию новых партнерских связей. На первый план может выйти забота о денежных делах и служебной репутации. Тем, кто находится в поиске подработки, следует развить деловую активность в Сети.

Водолей. На все дела сейчас придется затрачивать энергии и времени гораздо больше, чем вы рассчитываете. Хорошее время для того, чтобы работать в коллективе единомышленников. Отношения с близкими, коллегами, возлюбленными или детьми будут складываться гармонично. Звезды рекомендуют подумать о смене имиджа, что благоприятно повлияет и на служебные отношения, и на личную жизнь.

Рыбы. На этой неделе грамотно распределяйте нагрузку, иначе к выходным произойдет такой упадок сил, что вам придется забыть о своих планах. Сейчас в ваших советах и участии будут нуждаться друзья или родственники. Если задумали крупную покупку, сделайте ее в выходные.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.