Проспект Миру від Валу до площі по вечорах та вихідних стає пішохідним
Управління транспорту та зв’язку міської ради повідомляє, що на виконання доручення Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка про покращення якості відпочинку шляхом збільшення пішохідних зон на території зосередження історико-культурних пам’яток з 19 травня будуть внесені зміни у схему організації дорожнього руху по проспекту Миру - від Валу до Красної площі.
Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Чернігівської міської ради від 5 травня 2016 р. № 179, а саме: будуть встановлені додаткові дорожні знаки, що заборонятимуть рух механічних транспортних засобів на вказаному відрізку проспекту Миру.
Pух транспорту перекриватиметься у робочі дні – з 18.00 год. до 23.00 год., а у вихідні та святкові дні – з 09.00 год. до 23.00 год.
Автомобільний рух Проспектом Миру в напрямку від Красної площі до Валу залишається без змін.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.