1 березня - Всесвітній день кішок
Ці милі, по більшості пухнасті і ласкаві тварини, давно і по праву заслужили у людей повагу й любов.
На сьогоднішній день налічується близько 256-ти порід домашніх кішок, кожна з яких володіє своєрідним набором достоїнств і якостей, що дозволяють їй залучати до себе все більше і більше уваги з боку численних любителів і заводчиків цих прекрасних створінь.
Кішка супроводжує людину на землі напевно від самого початку історії людської цивілізації. Вона може бути вимоглива до себе і до оточуючих, навіть десь нав’язлива, проте завжди дотримується якихось, притаманних тільки їй одній, власних правил поведінки, які і досі дивують нас день у день.
Скільки книжок написано про цих тварин? Скільки розповідей було екранізовано? Але ні одне оповідання, жоден фільм не може повною мірою передати унікальний характер, який склався у цієї тварини поряд з його коханою людиною.
Так-так - кішки люблять людей. А як можна було б ще пояснити той факт, що вони нас досі не покинули? Їх любов ревна, вона сповнена турботи і тривоги, ніжності і глибокого небайдужості. Вони терплячі і уважні, іноді егоїстичні, але це тільки через нестачу уваги з нашого боку. Їм дуже часто немає справи до того, що робиться за межами їх місця проживання, але вони досконально знають той маленький світ, де їм випала честь проживати.
У нашому календарі є ряд свят, які присвячені тим чи іншим представникам тваринного світу. У цьому ряду впевнено стоїть Всесвітній день кішок, який відзначається всіма любителями цієї прекрасної тварини в перший день весни - 1-го березня.
Ця дата «законно належить» до свята кішок і котів по всьому світу, так як початок весни споконвіків змушує всіх нас, любителів і не любителів цього виду, звертати особливу увагу на численні «виступи, симпозіуми та конференції», які проводяться цими представниками тваринного світу в безпосередній близькості до тих, кому вони найбільше довірилися і з ким вони зволіли йти по всій землі.
Останні новини Чернігівщини
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.
Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18
13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.
Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34
Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.
Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11
Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.