Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 27 вересня, 20:50:52

Гороскоп на наступний тиждень

01.04.2012   11:42Агенцiя

Овен. Найвдалiшим буде початок тижня. Творче натхнення i пiдтримка близьких надихнуть вас на подвиги. Навiть якщо йтиметься лише про органiзацiю веселої вечірки. Вам удасться досягти значних успiхiв у роботi.

Телець. У цей перiод можливi непередбачуванi поїздки й зустрiчi. Взагалi сумувати не доведеться. Будьте обережнi на дорозi. Для вирiшення побутових питань зараз не найкращий час.

Близнюки. На початку тижня ловiть свою удачу на роботі. Вас чекає багато iнформацiї i вражень, розiбратися в яких буде не так уже й легко. Ближче до п’ятницi ви повернетеся до питань, відкладених у довгу шухляду.

Рак. Друга половина тижня обiцяє бути цiкавою i рiзноманiтною, незважаючи на те, чи працюватимете ви, чи вiдпочиватимете. Наприкiнцi тижня проблеми близьких опиняться на першому мiсцi. Ваші поради стануть у пригоді.

Лев. Вдалим буде початок тижня. Ви з вигодою для себе вирiшите важливі справи, а також можете змiнити iмiдж. Останнiм часом колеги уникають спiлкування з вами, то, може, варто переглянути свою поведiнку.

Діва. На цьому тижня подiї вiдбуватимуться не за вашими планами, ви розчаруєтеся в деяких друзях. На вихiднi вас порадує вдала розв’язка давнiх справ. Чекайте гостей.

Терези. Будьте готовi до сюрпризiв i непередбачуваних поворотiв подiй. Придивiться, можливо, доля дає вам новий шанс? Бiльше уваги придiляйте собi, займiться домашнiми справами. Це на деякий час вiдволiкатиме вiд неприємних спогадiв.

Скорпіон. Обставини примусять вас переглянути свої грошовi ресурси. Останнiм часом доводилося економити, але незабаром фiнансова ситуацiя змiниться на краще. Ви зможете знайти додатковi джерела прибуткiв.

Стрілець. Цей тиждень краще починати з найважливiших справ, не вiдкладаючи їх на потiм. Вас можуть підвищити на посадi, вiдповiдно пiдвищиться й прибуток. Не забувайте побалувати близьких подарунками.

Козеріг. Вас супроводжуватиме успiх у дiлових питаннях i соцiальних справах. Доведеться займатися благодiйництвом і посередництвом у конфліктах. Вам авторитет зростає, не зволiкайте скористатися цим у здiйсненнi планiв.

Водолій. Вас чекає цiкаве спiлкування та нове знайомство. Власнi питання доведеться вiдсунути на заднiй план, оскiльки багато хто потребує вашої пiдтримки. Доля зробить крутий вiраж, а подiї вiдбуватимуться незалежно вiд вас.

Риби. Інтуїцiя пiдкаже, де соломи пiдстелити, а де й дипломатичнiсть проявити. Адже попереду нелегке завдання — знайти взаєморозумiння з колегами. Вам доведеться першими йти на компромiс, навiть якщо вiдчуватимете, що маєте рацiю.

Інша версія:

ОВНИ, ви налаштовані героїчно форсувати події, але на жаль, не зможете взяти ситуацію під контроль, в апломбному пориві бути попереду, стати найкращими, самоствердитися схильні нашкодити карєрі, заплямувати репутацію, накликавши гнів керівництва. Для збереження сердечної гармонії не шукайте любовної розради на стороні, а кохайтеся з благовірними, реставровуйте взаємини, думки про розлучення женіть геть, доля тримає вас до жовтня 2012року в жорстких парнерських тисках, випробої цілі. На роботі не зображайте з себе мученика, вникайте в дрібниці, будьте організованими, пристосовуйтеся до службової муштри, тоді праця не перетвориться на таємного ворога, а принесе творче задоволення і позитивно позначиться на здоровї. Догоджайте ДІВАМ.

ТЕЛЬЦІ, ви вродливі, елегантні, ходити в нелюбах не загрожує, обранці палають до вас жагою, тож не забудьте відповісти взаємністю. Коріться обставинам, вони мають кармічний підтекст, самота --прекрасний радник і помічник при розплутуванні ниток тривог, суперечностей, помилок, яких протягом року накопичилося багато. Тепер туман самообману розтане і дійсність постане в реальному світлі. Моделюйте плани на майбутнє, мрійте і все матеріалізується. Нарікати на роботу не слід, служба -- це місце, де гартується та дисциплінується ваша воля (до жовтня), і де є цілком нормальним працювати більше за інших й бути взірцем трудового ентузіазму.

БЛИЗНЯТА, арена оптимальної самореалізації – суспільні та дружні терени. В колективі ви неформальний лідер, здатний маніпулювати груповим ресурсом для задоволення власних інтересів. Дружнє коло стрімко поповнюється особами, що дихають з вами одним духом. Моліться на благовірних них і все в житті складеться якнайкраще! Парні взаємини потребують нового підходу, ініціативу слід віддати в руки половинки, й дати шанс максимально проявити себе, до вересня в будь-якому союзі (шлюбному, діловому) вам відведено роль шиї, що крутить головою.

РАКИ, віддайте швартови! Попутний вітер успіху надуває професійні вітрила в перспективному напрямі, тільки усмиріть амбіції, приборкайте бійцівський конкурентский дух, ворожнечі з діловими союзниками (то ваші вбивці!) не повинно бути. І не здумайте нікого «підсиджувати»! Дотримуйтеся даного слова, робіть все з чистою совістю, послужливість і працелюбність, творча самовіддача – ось перепустка на карєрний олімп. Якщо вдома незатишно -- терпіть, сімя це олтар ваших пожертв (до жовтня), які повернуться сторицею.

ЛЕВИ асоцїюються з центром тяжіння Всесвіту довкола якого вертяться галактики. Піартеся, «розкручуйте» імідж, боріться за реноме відмінного підлеглого! Персональна філософія буття, в звязку з духовним прогресом різко міняється, тому доведеться розпрощатися з людьми, які не вписують в ті «нормативи», і не жалкуйте, а радійте -- звільнена вакансія швидко заповниться! Обстановка в службовому офісі розжарена, працедавці вимагають жорсткого виконання графіків, робити все якісно, на високому професійному рівні, де, на жаль, можливі проколи через брак фахових знань, ділового досвіду, збоїв у виробничому процесі із-за недисциплінованості колег. Але ви повинні тримати еталонну марку фахівця, демонструвати найкращі свої досягнення, рекламувати все, аби завоювати симпатії оточення.

ДІВИ енергійні, сексуально привабливі, здатні стати жаданою музою обранцям. А життя таке повне спокус!.. Втім про ліві пригоди забудьте, ті пустощі до добра не приведуть, вам потрібно відновити серйозні відносини з супутниками, які вписуються в заповітний ідеал. Проблеми з грошима не варто драматизувати, затягніть тугіше поясок, це доля прищеплює уроки економності (до жовтня ) і на прожитковий мінімум завжди пошле, злидні не спіткають. Дбайте за особисте життя, піклуйтеся за родину -- карєра це другорядне, орієнтуйтеся на здобутки половинки, обранцям фортунитиме, тож і вам перепаде ласий шмат від їхнього багатства.

ТЕРЕЗИ, бійтеся перетворитися на догматичного консерватора, чим спровокуєте оппозоційну війну, що негативно позначиться на кар'єрному сходженні, особистій репутації, домашніх справах. Консультуйтеся, підбирайте психологічний ключ до сердець залежних від вас людей, колег, помічників, будьте розумниками, адже зараз сила, влада, ініціативність, інтереси на стороні інших, а вам залишається тільки гармонійно вписуватися в ситуації і пристосовуватися під чужі бажання. Ідеально мати спільну ціль з діловими компаньонами чи подружжям, яка вас згуртує, додасть взаємного полумяного ентузіазму. І нікого не критикуйте, а постарайтеся зрозуміти чому так себе поводять люди, розділити їхні думки та життєві позиції.

СКОРПІОНИ на піку професійної майстерності, трудяга на всі руки, ви оригінал і винахідник, якому дано опанувати новаційні технології і йти в ногу з науковим прогресом, ставши взірцем для консервативних колег. Втім мікроклімат в колективі буде напруженим, не вступайте в дискусії з колегами, працюйте, заробляйте гроші (тут крига скресла), збагачуйтеся духовно, паралельно дбайте за здоровя, перевтомлюватися протипоказано. В подружньому житті пора весняного розквіту, щиро кохайтеся, зберігаючи лебедину вірність один одному!

СТРІЛЬЦІ, життя прекрасне у своїй непрогнозованості! Творіть, кохайтеся, розважайтеся, в мистецтві зваблювання протилежної статі вам рівних не буде, але, ви не повинні очікувати миттєвої віддачі від почуттєвих інвестицій вона прийде згодом. Віддавайте якомога більше в навколищній простір енергії любові, одночасно дбайте за гаманець, азарт до транжирства може призвести до бакрутства. На невдах друзів не нарікайте, їх доля тримає і їжачих рукавицях (з кармічних причин) ця розплата триватиме до жовтня.

КОЗЕРОГИ, в сім'ї ви запальний лідер, гроза ледачих домочадців і командир для тих, хто скучив по бурхливих сімейних торжествах, походах на природу, в кіно, театр, розважальних тусовках, візитах в гості. Тут ваш кипучий ентузіазм знайде вихід і буде затребуваний. Аби уникнути конфліктів, бо від авторитаризму вас аж розпирає(!) ідіть на поступки, прислухайтеся до вимог близьких, адже у них інші смаки, інтереси. Втім догоджати потрібно перш за все собі, тому зробіть так, щоб ваші пропозиції, ініціативи були до душі всім, подобалися і запалювали всіх на сумісні заходи. На роботі потрібна дисципліна на вищому рівні, кармічний іспит на карєрних теренах триває до жовтня, і вам як фахівцю слід його пройти відмінно, головне не посваритися з шефом, бо це загрожує фатальним наслідком.

ВОДОЛІЇ, спілкування з людьми, короткі поїздки, дружні посиденьки, суспільні тусовки, свіжі враження потрібні, як повітря, для підняття тонусу, обміну діловим досвідом, професійними знаннями. Увага, якщо припече сховатися від суєти, піти від життєвих проблем, ви не відпочинете наодинці, а створите стресову ауру навколо себе і таким чином виженете чорного дракона з душевного храму, і хоча ця перемога дасться з «кровю», але вона цього варта! Погоджуйте особисту свободу дій з вимогами оточення, ідіть назустріч їх побажанням. Критикувати не варто, ви теж не святі, тож вийміть спочатку колоду з власного ока.

РИБИ заклопотані пошуками прибутковї роботи й досить успішно. Куйте залізо пока гаряче, майбутнє карєри у ваших руках. Головне бути в злагоді з кармічним «хочу», яке несе фатальні пуйнації! Вам всюди раді, двері сердець відкриті навстіж, високі посадовці покровительствують, коло вигідних знайомств росте, як на дріжджах, і їх слід пустити в практичне русло. А ось друзі, кохані налаштовані використовувати вас з меркантильною метою, це насильство може спричинити матеріальні й моральні втрати. Але діватися нікуди, йде перевірка долі на міцність дружніх уз до жовтня. Миріться й не озлобляйтеся!

Останні новини Чернігівщини

Служба зайнятості підтримує переселенців 18:40

Вчора відбулася робоча поїздка директора та заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник та Сергія Роговцявідповідно на Корюківщину.

Поліція Чернігівщини закликає водіїв та пішоходів неухильно дотримуватися правил дорожнього руху 18:15

Співробітники груп реагування патрульної поліції Чернігівщини проводять профілактичну роботу з учасниками дорожнього руху та слідкують за неухильним дотриманням ПДР як водіями, так і пішоходами.

Мобільний клас із мінної безпеки курсує Чернігівщиною 17:51

Сьогодні киїнські ліцеїсти мали змогу дізнатися про найпоширеніші види вибухонебезпечних предметів їх види, наслідки необережного поводження, а також основні вимоги у разі виявлення підозрілих предметів.

Патрульні виявили медпрепарати, які можуть бути наркотичними речовинами 17:09

Вчора на стаціонарному посту "Кіпті" патрульні поліцейські під час контролю транспортних засобів звернули увагу на громадянина, що був пасажиром мікроавтобусу Mercedes.

В пам'ять поліцейських, які героїчно загинули під час оборони Чернігова, висадили вічнозелені дерева 16:23

Сьогодні співробітники поліції разом з родинами загиблих колег висадили туї на знак вічної пам’яті про Володимира Настича, Дмитра Музирьова, Дмитра Лук’яненка та Олексія Христенка

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини