Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 квітня, 20:12:57

Як отримати путівку за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на відновлювальне лікування?

05.02.2016   07:51Агенцiя

Відновлювальне лікування – це продовження стаціонарного лікування у реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу.

На доліковування направляються застраховані особи (або їх діти у супроводі одного із застрахованих батьків (опікуна, піклувальника), що працюють на підприємствах (в організаціях, установах) або у фізичних осіб-підприємців у випадках захворювань або травм, не пов’язаних з нещасним випадком на виробництві.
 

Умови направлення на відновлювальне лікування?

Первинний медичний відбір хворого проводиться безпосередньо у відділеннях  лікувально-профілактичного закладу, а потім на підставі виписки з медичної карти стаціонарного хворого та при наявності відповідних показань відбіркова комісія медичного закладу, у засіданні якої бере участь представник Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, здійснює остаточний відбір застрахованої особи (її дитини) на реабілітаційне лікування.


Які документи потрібні?

1.Довідка для отримання путівки до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Форма затверджена додатком 4 до Порядку отримання застрахованими особами і членами їх сімей санаторно-курортного лікування, що сплачується за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління Фонду від 25.02.2009 №12.
2. Виписний епікриз з історії хвороби (оформлюється лікувально-профілактичним закладом).
У ньому чітко вказуються діагноз, проведене в стаціонарі лікування і подальші рекомендації для реабілітації.
3. Путівка до реабілітаційного відділення санаторно-курортного закладу.
У разі прийняття комісією рішення щодо направлення на реабілітацію хворий отримує путівку. Протягом календарного року одній і тій же особі може бути видана лише одна путівка. Передача путівки іншій сторонній особі, поділ її на декількох осіб, зменшення терміну лікування – забороняється. Термін реабілітаційного лікування – 24 дні. Застраховані особи дістаються у санаторій самостійно. По закінченню реабілітації застрахована особа зобов’язана повернути до лікувально-профілактичного закладу заповнений зворотній талон до путівки з відміткою терміну лікування.
4.  Листок непрацездатності.

Важливою відмінністю реабілітаційної путівки є те, що вона видається для лікування застрахованої особи або її дитини – безкоштовно, а направлення на доліковування в санаторій проводиться безпосередньо із стаціонару з видачею листка непрацездатності.

Застрахованим особам, які потребують тривалого стаціонарного лікування, радимо звертатись до лікуючих лікарів та завідувачів профільних відділень щодо медичних показань та протипоказань, наявності реабілітаційних путівок та термінів направлення до оздоровниць.

Останні новини Чернігівщини

Уряд продовжив карантин до кінця червня

Уряд продовжив карантин до кінця червня 13:34

Кабінет міністрів продовжив режим надзвичайної ситуації через пандемію коронавірусу в Україні до 30 червня.

Звернення Президента щодо ситуації на кордонах України. ВІДЕО 12:19

Президент Володимир Зеленський у відеозверненні закликав обговорити питання, що постали сьогодні перед Україною.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 348 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 348 осіб 12:07

За інформацією Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 21 квітня в області щеплено першою дозою 8927 людей, з них: вакциною AstraZeneca щеплено 8236 осіб, вакциною CoronaVac — 349 та вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 342.

Патрульні розшукали громадянина, який може бути причетним до пошкодження двох автомобілів

Патрульні розшукали громадянина, який може бути причетним до пошкодження двох автомобілів 11:53

Вночі, близько 3-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення, що на вулиці Курсанта Єськова у дворі багатоповерхового будинку невідомий щойно пошкодив два автомобілі. За вказаною адресою направили один з екіпажів патрульної поліції.

Попри зростання захворюваності на ковід, карантинні заходи в Чернігові можуть скоригувати – як неефективні

Попри зростання захворюваності на ковід, карантинні заходи в Чернігові можуть скоригувати – як неефективні 11:31

За останній тиждень до «червоної зони» за рівнем епідемічної небезпеки по COVID-19 увійшла ще Полтавщина, тепер з таким епідемічним статусом в Україні 12 областей.