Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:45:54

Гороскоп на наступний тиждень 1-7 лютого

31.01.2016   11:03Агенцiя

Овен (21.03—20.04). Настав час проявити свої лiдерськi таланти. У вас можуть з’явитися новi iнтереси. У матерiальних питаннях уникайте боргiв i зобов’язань.
Дні: спр. — 2; неспр. — 4.

Телець (21.04—21.05). Практичний погляд на речi та цiлеспрямованiсть допоможуть досягти багато чого. Не варто чекати сторонньої допомоги — дiйте самостiйно.
Дні: спр. — 3; неспр. — 5.

Близнюки (22.05—21.06). На роботi аврал, тож упродовж тижня ви займатиметеся документацiєю. Змiйцнюйте авторитет серед колег i проявляйте таланти в побутi.
Дні: спр. — 5; неспр. — 6.

Рак (22.06—23.07). Найпростiшi рiшення, як завжди, виявляться правильними. Це стосується службових завдань i сiмейних питань. Сприятливий перiод для налагодження стосункiв.
Дні: спр. — 2; неспр. — 3.

Лев (24.07—23.08). Звернiть увагу на справи, якi ви давно вiдкладали. Постарайтеся скоригувати свiй графiк. У вихiднi займiться впорядкуванням свого житла.
Дні: спр. — 5; неспр. — 7.

Діва (24.08—23.09). Ви будете в центрi уваги, тому заздалегiдь подбайте про свiй iмiдж. Тримайте себе в хорошiй формi, вiдвiдайте фiтнес-клуб або салон краси.
Дні: спр. — 4; неспр. — 5.

Терези (24.09—23.10). Старi зв’язки допоможуть у вирiшеннi багатьох питань. Тому важливо пiдтримувати контакти з друзями, спiлкуватися з партнерами. Уникайте сумнiвних оборудок.
Дні: спр. — 6; неспр. — 7.

Скорпіон (24.10—22.11). У вас є всi шанси вiдчути себе щасливим. Важливi питання вирiшуватимуться на вашу користь. Будьте активними, але не втрачайте пильностi.
Дні: спр. — 3; неспр. — 4.

Стрілець (23.11—21.12). На перший план ви поставите робочi моменти та юридичнi питання. Середина тижня — чудовий час, щоб спробувати себе в чомусь новому.
Дні: спр. — 2; неспр. — 6.

Козеріг (22.12—20.01). Настав час шукати компромiси, прислуховуватися до думки колег. Друзi потребують вашої пiдтримки, це можуть бути i фiнанси, i просто дружня порада.
Дні: спр. — 6; неспр. — 7.

Водолій (21.01—19.02). Ваша iнтуїцiя вас нiколи не пiдводить, цього тижня будьте обережнi в транспортi. Наприкiнцi тижня чекайте важливих новин.
Дні: спр. — 5; неспр. — 6.

Риби (20.02—20.03). Якщо ви не задоволенi собою або тим, що вiдбувається навколо, єдине, що можна зробити, — скористатися розчаруванням як стимулом до змiн.
Дні: спр. — 2; неспр. — 3.

Інша версія:

ОВНИ, тема дружби і взаємного кохання найактуальніша, де, на жаль, «треба» і «хочу» ворогують і їх слід гармонізувати. Голубтеся, будьте відданими друзями, проявляйте турботу і матеріальні знаки уваги до благовірних, тоді ваш союз буде невразливим для спокус лукавого.

ТЕЛЬЦІ, не побийте горшки з шефом, наелектризована між вами атмосфера сягне піку, приборкайте агресію, конфлікти призведуть до руйнації взаємин, а у багатьох -- кар’єри, яку ви так старанно донині відбудовували. Вимоги та чужі інтереси святе і не вам їх міняти, пристосовуйтесь!

БЛИЗНЯТА заклопотані високими матеріями, духовним розвитком, пошуком істини, прагнуть розширити світогляд, пізнати світ незбагненного. Наставників Бог пошле, але у вас виникнуть протиріччя, уникайте критики, дискусій на ідеологічну, релігійну тему, це спровокує джина агресії, що сіє скандали та розбрат. На шлюбних супутників не нарікайте, бо то дзеркало вашої совісті.

РАКИ, спрямовувати нереалізовану сексуальну енергію в русло задоволення безглуздо, перетворитеся на розбещену особу. Цей потужний репродуктивний потенціал доцільно трансформувати в службове русло, що позитивно позначиться на кар’єрі, стосунках з керівництвом. Служіть людям всім єством, тоді негаразди обійдуть вас стороною.

ЛЕВИ, живіть душа в душу з благовірними, ви дві владні самодостатні особистості, що розуміють один одного з півслова і де ніхто ніким не верховодить. Співзвуччя «я плюс ти» є найціннішим скарбом, який слід заробляти взаємною турботою, духовною єдністю, спільними діловими інтересами і сексуальною гармонією.

ДІВИ, чи в правильному напрямку я рухаюсь? Це питання має постійно хвилювати, а знак відхилення від доленосного курсу є реакція оточення. Хочете заробити кар’єрні бонуси, працюйте з Любов’ю і творчим натхненням, рухайтеся в ногу з прогресом, тут ви новатор-винахідник, з яким конкурувати можуть лише досконалі професіонали.

У ТЕРЕЗІВ романтичний аврал, пристрасть спопеляє, штовхаючи на шлях блуду. Пригальмуйте, аби не на гріховодити, слід обмежити коло спілкувань, контактувати лише з практичною метою. Не суньте носа до чужого проса, зайва допитливість, перемивання кісточок протипоказано.

СКОРПІОНИ, флагман сімейного благополуччя, а на роботі благородний патрон. Доброзичливість, дружня консолідація з родичами, посилить авторитет, стане запорукою домашньої ідилії. Якщо існує духовна монолітність та єдність ділових інтересів з близькими, все йтиме чудово. Саме в сім’ї виколисується ваша духовність.

СТРІЛЬЦІ, життя, це школа, що навчає розуму. Не цурайтеся випадкових знайомств, з радістю зав’язуйте різноманітні контакти, збагачуйтеся цікавою інформацією, дотримуючись правила «довіряй, але перевіряй». Адже вас можуть ввести в оману, пошити в дурні чи спровокувати до аналогічного кроку.  

КОЗОРОГИ на гребені популярності: чарівні, ерудовані, мають багатий арсенал можливостей, бажання фонтанують, але…Це може штовхнути на шлях зловживань. А ваша місія демонструвати високий рівень духовності, стати зразковим провідником Божественних законів для оточення.  

ВОДОЛІЇ, презентуйте себе, ви яскрава публічна  фігура в соціумі, маєте достойних благородних партнерів, тож разом здатні гори перевернути! Якщо ходите сиротою, знайти пару слід неодмінно, супутника Творець пошле відповідно духовному розвитку, на більше не претендуйте і нікому не завидуйте.

РИБИ, відійдіть в тінь, самітництво - це чудово, бо заповнить Божественним спокоєм внутрішній світ. Наведіть лад в думках, угамуйте тривоги, проженіть геть різну маячню, докучливі тривоги само обмани, що допоможе побачити істинний шлях у майбутнє.  Кар’єрні амбіції приборкайте і не мозольте очі вимогливому шефу, бо ви його дратуєте.

Астролог Любов ШЕХМАТОВА

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.