Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 12:00:01

Новорічна казка для всіх

06.01.2016   14:47Агенцiя

Новий рік і Різдво є найулюбленішими святами всіх поколінь. Але діти чекають їх з особливим теплом, адже для них новорічні дні — це пора чудес.

5 січня з нагоди новорічних та різдвяних свят до Прилуцького району завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич та начальник Управління освіти і науки ОДА Микола Конопацький.

Серед відвіданих закладів були й інтернатні — Прилуцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів, Прилуцький та Удайцівський навчально-реабілітаційні центри.

Під час урочистих заходів в інтернатних закладах панувала весела атмосфера свята.

Леонід Володимирович та Микола Анатолійович вручили кожній дитині солодкі подарунки.

У свою чергу, вихованці закладів подарували гостям чудову концертну програму.

Останні новини Чернігівщини

Довічне позбавлення волі: у Чернігові суд виніс вирок обвинуваченому у вбивстві двох інструкторів у навчальному центрі 11:06

Чернігівський районний суд визнав винним курсанта у вчиненні умисного вбивства двох інструкторів-військовослужбовців та пораненні ще одного, призначивши йому покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається

У День Сил безпілотних систем Президент відзначив досвід України у застосуванні технологій та закликав пам'ятати, якою ціною він здобувається 10:29

У День Сил безпілотних систем ЗСУ Президент України вручив орден «Золота Зірка» рідним загиблого Героя України, молодшого лейтенанта Андрія Михна – уродженця Чернігівщини, який служив у складі 414-ї окремої бригади ударних безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра».

Школярки з Бахмача стали чемпіонками України у Всеукраїнських шкільних лігах «Пліч-о-пліч» 10:14

Команда дівчат із Бахмацького закладу загальної середньої освіти №5 виборола титул чемпіонок України з масового футболу серед учениць 5–9 класів у фінальному етапі Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч», який відбувся у Києві.

Поліцейські Новгород-Сіверщини затримали підозрюваного у незаконному збуті вибухівки 09:52

Поліція задокументувала факти збуту вибухової речовини (пластиду) 27-річним мешканцем Новгород-Сіверщини.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 09:36

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме 3 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини