Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 31 березня, 19:30:37

Прилуцька поліція влаштувала свято для малюків

31.12.2015   08:37

Напередодні Нового року Прилуцькі правоохоронці з учнями школи № 2 привітали вихованців центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів зі святом.

Є багато різних свят, які полюбляють як дорослі так і малі. Але найчарівнішим та найулюбленішим святом все ж таки залишається Новий рік. Завжди з нетерпінням та казковим передчуттям всі чекають цього свята. Кожен незалежно від віку чекає новорічного дива. Невелику крихту радості дітлахам вирішили подарувати і Прилуцькі поліцейські.

Начальник сектору майор поліції Тетяна Пироженко з учнями загальноосвітньої школи № 2 завітала до Прилуцького центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів, який забезпечує соціальну адаптацію та інтеграцію у суспільне життя дітей з обмеженими можливостями віком від 2 до 14 років. Нині тут отримують допомогу більше 70 дітей.

Старшокласники підготували для дітлахів святкову програму. Привітали лікарів та діток з Новорічними та Різдвяними святами, розважали їх піснями, жартами та комічними сценками. Тетяна Пироженко подарувала дітям солодощі та фрукти. Потім усі разом танцювали та брали участь у різноманітних курсах.

У головному залі центру панувала неймовірна атмосфера. Діти перебували у піднесеному настрої. Гості переконані, що творити добро може кожен з нас. І це не завжди щось матеріальне. Потрібно дарувати добро, яке обов'язково повернеться сторицею.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.