Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 20:29:18

2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи

29.12.2015   10:20Агенцiя

Указом Президента України від 14 грудня № 702/2015 «Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи» в Україні 2016 рік оголошено Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 21 грудня 2015 року № 748 «Про вшанування ліквідаторів та заходи з нагоди 30-х роковин Чорнобильської катастрофи» затверджено персональний склад організаційного комітету з підготовки та відзначення заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи, та заздалегідь розроблений спільно з обласною громадською організацією Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» та обласним відділенням Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля відповідний план заходів.

До складу організаційного комітету увійшли як керівництво облдержадміністрації, її структурних підрозділів, так і представники громадських організацій чорнобильців та Федерації профспілкових організацій області.

Планом заходів передбачено всебічну підготовку та проведення широкого комплексу заходів, спрямованих на вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та належної уваги постраждалим внаслідок цієї катастрофи громадянам, поєднання соціальної та матеріальної підтримки.

Аналогічні організаційні комітети на підпорядкованій території доручено утворити районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад Чернігова, Ніжина, Новгород-Сіверського, Прилук та розробити власні плани місцевого рівня.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.